Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anioleczekk1986

jaki inhalator? ? ? Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość anioleczekk1986

Moze ktos mi poradzi jaki wybrac inhalator z nebulizatorem? W necie jest za duzo modeli i nie mam pojecia czym sie kierowac przy wyborze... Napewno macie doswiadczenie, bardzo prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kupiliśmy PHILIPS RESPIRONI
CS taki: https://www.google.com/search?q=philips+respironics&hl=en&client=firefox-a&hs=nEQ&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=PvgEUYzwN6Kk4gSXu4CoDw&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1280&bih=854#imgrc=Sm0nP8MWOZSW0M%3A%3B78BDLR2SiBA4bM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.cezal.pl%252F14-58-thickbox%252Finhalator-tlokowy-philips-respironics-family.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.cezal.pl%252Finhalatory-i-nebulizatory%252F14-inhalator-tlokowy-philips-respironics-family.html%3B600%3B600 nie mam doświadczenia z innymi inhalatorami, ale ten jak na razie jest niezawodny, a używaliśmy od września już kilka razy, niestety:O kupiliśmy, bo córka zaczęła chorować na zapalenia oskrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczeekk1986
A cicho chodza te ihalatory? Ja potrzebuje inhalatora dla dzudziusia co ma dopiero 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanaka
Na pewno poleceniem - ja rozmawiałam z kilkoma osobami i te od DIagnostic polecają (widzę, ze tutaj już kilka razy się przewijała ta firma) - jestem teraz zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylkanierodowicz
No najlepszy jest rzeczywiscie te Diagnostic Nano - i cenowo i jakościowo. Nam poleciła pani ze sklepu medycznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, także śmiało kupuj taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamawieWszystko
Ja mam Diagnostic Nano - ogólnie te od Diagnostic są bardzo, bardzo solidne i niedrogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganka
Diagnostic nano sobie kup, bo rzeczywiście mają solidne produkty. :) Znajdziesz go w każdym sklepie medycznym, za wcale nieduże kwoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila55566
W cenie do 200 zł można kupić model Baby Sanity. On jest przystosowany do użytku przez bardzo małe dzieci, nawet te które jeszcze roku nie skończyły. W zestawie jest nawet taki specjalny, certyfikowany smoczek. Polecam ten aparat, wygodnie się podłącza, można dziecku taką pozycję inhalacji tutaj zapewnić, że nie będzie to dla malucha męczące. Poza tym sprzęt szybko pracuje, nie trzeba długo czekać aż lek zostanie w odpowiedniej dawce podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy u córki modelu Pocket Air od Medbryt i sprawdza się bardzo dobrze. Mała, poręczna konstrukcja, szybko dostarcza aerozol, cząstka jest dostatecznie mała żeby lek miał szansę gdziekolwiek dotrzeć. Trochę cena może być zaporowa dla niektórych, ale myślę że warto bo jest dużo wygodniej niż przy aparatach pneumatycznych gdzie poziom decybeli jest dla małego dziecka po prostu nie do przetrwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wyczerpująco zrobione opisy inhalatorów są w rankingu http://rankinginhalatorow.pl. Od razu wiadomo jak konkretny model działa czy nadaje się dla dzieci czy nie, czy inhaluje też dolne drogi oddechowe czy tylko górne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo mi się inhaluje przez Pro aerozol lekko przechodzi przez gardło nie męczy, cała sesja zajmuje mało czasu co jest ważne zwłaszcza dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można profesjonalną terapię zrobić sobie w domu przez inhalator Novama Familino Pro. Tutaj faktycznie lek dociera w głąb dróg oddechowych a nie osadza się jedynie gdzieś na wierzchu, na samej górze. Warto zawsze patrzeć na wielkość cząstki jaką jest w stanie wygenerować konkretny inhalator, tutaj jest dostatecznie mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opal

Inhalator mamy włoski to się dokładnie nazywa Familino (tu widać jak wygląda: novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja). Działa bezproblemowo, można szybko podać aerozol, mgiełka nie ucieka, trzeba przyznać że maseczki są bardzo dobrze wykonane, szczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arett

Polecę Familino którego sama używam, dokładnie jak działa i jak jest zbudowany masz rozpisane na stronie producenta -novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Super poręczny i wygodny inhalator do pracy ciągłej. Stosuję u siebie, u dzieci, w obu przypadkach aerozol się sprawdza tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×