Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamuskaaaa

35tydzien ciazy-waga dziecka

Polecane posty

Gość Mamuskaaaa

Ile ważyły wasze malenstwa w 35 tygodniu? Ile takie dziecko powinno ważyć? Ja dziś zaczynam 35tydzien i moja niunia waży tylko 2100. Lekarz mówi że to zdecydowanie za mało. Trochę sie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
2700 ale za to on jest duży jak to mówią lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
ja ur w 36+6 - synek 3290 ale bratowa urodziła 40+4 i synek był 2550 - oba chłopaki zdrowe i super rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuskaaaa
No wiem że może sie mylić ale chyba nie tak dużo. Przy poprzednim usg też wyszło że jest za mała więc chyba coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffff
oj USG może się i 1 kg mylić, są takie historie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miala
niecale 2600 gram. I była takim 'sredniakiem'. Moze wy jestescie drobni ? moze owulacja byla pozniej ? jak poprzednie usg wygladalo ?? powinna zbadac tez przeplywy .. zbadala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat urodził się w 41 tygodniu z wagą 2,5 kg :) jego córa w 40 tygodniu z wagą 2800g więc nie martw się :) po prostu łatwiej ci będzie urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
poprostu kup mniejsze ubranka - mój synek 3290 i 55 cm mieścił się najlepiej w rozmiar 50 - 56 to wisiało na nim a co dopiero dziecko 2500..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpkfvy
Mon też ważył 2100 i było to spowodowane infekcja dróg rodnych. Ponad miesiąc byłam w szpitalu, zastrzyki, antybiotyki itd i po porodzie miał 2900. Ale teraz juz wazy z ponad 9 kg i ma 8 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zXzxzXzXX
ja urodziłam dokładnie w 35 t. młoda miała rowne 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuskaaaa
Nie nie badał przeplywow. Ale ogólnie wszystkie wyniki są dobre tylko mam lekka anemie... Ja do małych nie należę bo mam 175cm z tym że szczupła ogólnie bo przed ciaza ważyłam 57kg. Partner jest niski ale nie drobny bo raczej dobrej budowy... No niby dobrze że łatwiej urodzić ale to moja pierwsza ciaza i naprawde sie martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×