Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja86

Polecany proszek do prania

Polecane posty

Gość Alicja86

Hej co sądzicie o proszku Lena? 6kg jest w cenie 19,90 w markecie leneo.pl wydaje się być okazyjnie tym bardziej, że podobno niemiecki. Używałyście go może? Czy dobrze dopiera i nie zostawia jakiś plam, zacieków itp. Jednym słowem czy go polecacie, a może znacie coś innego w dobrej cenie, bo tu oszczędność jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_felkowa
U brata w mieście jest i tam kosztuje coś koło 26-27zł także w tym sklepie co mówisz cena świetna. Kiedyś wzięłam 2 opakowania będąc u brata i odnośnie prania nie zauważyłam różnicy pierze tak samo jak każdy inny, pachnie delikatnie. Nie kupowałam go bo rzadko wpadam do brata ze względu na odległość ale sama zamówię bo prał dobrze a po co przepłacać za VIZIR. Wtedy go kupowałam w sklepie z niemiecka chemia wiec skoro w tym markecie leneo tak pisze to na pewno niemiecki w kazdym razie uzywalam i byl dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Ja piorę w orzechach piorących, ze względu że dużo proszków mnie uczula, a proszki antyalergiczne nie są tanie. Orzechy są w miare wydajne, a jak ten proszek o którym mówicie faktycznie nadaje się dla alergików? Po Arielu mam wysypkę na całym ciele, dlatego orzechy się póki co spisują, mąż mówi żeby nie prać to będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashik
Myślę, że powinien być dobry jak niemiecki, wezmę na próbę, bo w sumie mają w tym sklepie trochę fajnych rzeczy to przy okazji przetestuję i napiszę wam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
z taka reklamą to nie na cwanej kafe.Tu każdy ma swój rozum i gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka proszku E
a ja używam E ;) do białego jest nie do pobicia i ma dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yteee
ja kupuje w aldi proszki i plyny niemieckie i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poOLECAM
DASH,PERSIL,VIZIR-WEISER,ALE Z NIEMIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, polski :) Jest w ogóle niemiecki? Nie widziałam nawet. W każdym razie proszek do białego rzeczywiście jest nie do pobicia, do kolorów też jak najbardziej ok, no i super koncentraty do płukania o zapachu perfum, całe mieszkanie mi potem ładnie pachnie jak się pranie suszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sam proszek E fajnie, delikatnie pachnie. Do tego jakiś płyn, ostatnio lubuję się w kwiatowych.. tak aby wiosnę poczuć choć w domu :) polecam ten aromatyzowany o zapachu Flower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona1234
Też lubie e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszki E są 2w1 np. Active Plus zapach Flower i mnie chyba z proszków takie najbardziej odpowiadają. Choć nie ukrywam że płyn jeszcze dorzucam, bo bardzo lubię ich zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolę sprawdzony Persil :)) w Polo teraz w całkiem spoko cenie można znaleźć 3kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi trat z lidla jest dobry-7zl chyba za chyba 3kg, jakos tak... Takie rozowe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dychmistrz

Persil / Vizir gama / Waschkonig - tylko rynek Niemiecki i kraje zachodnie. W Polsce nie ma proszków które spełniałyby moje oczekiwania. Polecam sprawdzoną hurtownię z chemią z zagranicy i innymi produktami. euroshop24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×