Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olcia55

jak sądzicie??Proszę o odp

Polecane posty

Witam.współżyjąc z chłopakiem wg takiego schematu można zajść w ciąże czyli od początku jest założona prezerwatywa która nie pęka itd facet jak dochodzi to ja "uciekam" zanim napełni się zbiorniczek .finał w gumce nie w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to jest nie mozliwe tak jak zajscie w ciaze z druga kobieta . Ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabibi wiesz czasami psychika różne podsuwa głupie myśli a napiszesz mi jeszcze jak np też wytrysk był od początku w gumie nie pękła jak czuł że dochodzi to zdjął gumkę i wytrysk na piersi po czym wytarł wszystko papierem wstaliśmy i mnie przytulił także moja pochwa miała stycznosć z członkiem po wytrysku i jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia zeby zajsc w ciaze to musi byc wytrysk w srodku i w dodatku musisz miec dni plodne . Naprawde ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez taki kontakt znaczy się przytulenie? a możliwe że coś pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to nie będę panikować dopóki wytrysk nie znajdzie się w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia przez neta tez sie nie zachodzi . Pozwol dziecku niech sie ucieszy bo mu jaderka popekaja . W jego wieku dlugo nie wytrzyma . O ile juz nie jest po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabibi masz rację:P aten płyn preejakulacyjny co o nim sądzisz penie jesteś doświadczona w tych sprawach więc tak podpytuje czy sama się zabezpieczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak twój mąż/partner po prostu wychodzi na czas, nie zostawiając nic w środku? a ile ta metoda jest u Ciebie pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poprostu wczesniej wychodzi ze mnie konczy na boku , obciera sobie i kontynujemy dalej . Tak od 7 lat robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu naprawde zadnych zabezpieczen . Kochamy sie bez przerwy no tylko nie w czasie miesiaczki . Olcia od tego pisania to . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×