Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

no właśnie :) ja nie umiem robić na dwa dni, rzadko coś zostaje z obiadu :) bo jeśli coś zostaje to jest za mało dla 5 osób i tak trzeba ugotować coś nowego :) :) zazdroszczę tym co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ucięło pół posta :) zazdroszczę tym co potrafią tak planować i sztywno się tego trzymać :) bo w ten sposób najlepiej się oszczędza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie staram się raz w tygodniu robić zakupy, nie planuję posiłków, ale zawsze mam w zamrażarce różne mięso, warzywa mrożone czy pomidorki w puszce, takie rzeczy których nie trzeba zużyć z dnia na dzień, ' nie muszę codzień lub co drugi chodzić do sklepu bo zauważyłam że jak jestem raz w tygodniu to wydam na zakupy spożywcze ok. 250 zł, a jak idę np w tygodniu to na 100 zł zawsze uzbieram niestety przy każdych zakupach zawsze coś się dobierze, a list nie lubię robić bo i tak nigdy się ich nie trzymam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ah, wczoraj pojechalismy pojezdzic na nartach i bylo SUPER, odkrylam ze na stoku obok jest fajny z malym nachyleniem zjazd i podjazd orczykiem na tym samym bilecie i sobie jezdzilam. W dodatku "poszlam na zywiloł" i zjezdzalam tez ta najbardziej stroma czescia glownego stoku. Wiec moja trasa wygladala tak: najbardziej stromo, potem miedzy drzewami w strone orczyka, potem zjazd wzdluz orczyka, do gory orczykiem i zjazd na glowny stok do wyciagu kanapowego i na gore. I znowu tak samo. Sniegu masa- ale zaczal padac deszcz pod koniec a wracalismy w kompletnej ulewie. a tu pare fotek :D http://www.voila.pl/073/lk2x2/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/074/nf5hl/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/075/69i6r/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/076/1fm1r/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) na pierwszej fotce siedzi moj, za tym w zoltym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chorubsko się jakieś zadomowiło :( najpierw najstarszy i najmłodszy , jak im juz lepiej i starszy poszedł do szkoły to kurcze średni jest chory :( najgorsze, że to zawsze jakoś falami idzie :( i mnie tez nie oszczędziło :( mąż się trzyma najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) boona fajne zdjęcia, piękne widoki:) wiecie co, odrzuciłam ta pracę:) wolę być z dzieciakami, zresztą nie potrzebuje pieniędzy. Dziś ma do mnie przyjechać koleżanka prosto po operacji powiek parę dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka witam :) :) jak zdrówko ? lepiej ? jeżeli kasy nie potrzebujesz, to pewnie, że lepiej w domku z dzieciaczkami :) na kariere masz też czas :) młoda jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam ze sklepu:) dzsiaj ta pieczona goloka z soboty bo mi zostala, ale zrobie do niej sos i buraczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chyba tak- po 2 kawach, energetyku i litrze coli nie mam na nic sily ani weny, nawet laptopa mi sie nie chcialo wlaczyc. Idzie ocieplenie, wiec chyba cos z cisnieniem. W dodatku szlag znowu trafil pralke, pasek pekl i pralam dzisiaj recznie cholerka. I to reczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komediaa- jak dalas mi linka do zwiastunu to youtube mial on 72 tys odslon, dzisiaj jest 10 milionow- w 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asia :) heheh dobrze ze zapalac nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cate cate
topik beznadziejny to i sie rypnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwczorajszych :) mialam wczoraj, a jeszcze sie wyklocalam na stoku bo niby jazda jest do 16 a o 15.50 rozlozyli barierki, wiec ja do obslugi ze ja nie place za jazde wyciagiem ale za jazde na nartach, bo on do mnie z ryjem ze 2 minuty zjazd a 7 minut wjazd na gore. W koncu nagadalam mu ze nie wiedzialam ze w Czechach jest inna strefa czasowa :P ale zakwasy mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam fajny dowcip Polak je sobie spokojnie sniadanie. Przysiada sie do niego zujacy gume Amerykanin. - To wy w Polsce jecie cały chleb? - pyta Amerykanin. - No tak. - Bo my w USA jemy tylko srodek. Skorki odkrajamy, zbieramy do specjalnych pojemnikow, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na croissanty i sprzedajemy do Polski - stwierdza pogardliwie Amerykanin, zujac swoja gume. Polak nic. - A marmolade jecie? - pyta dalej Amerykanin. - No, tak. - Bo my w USA jemy tylko swieze owoce. Skorki, pestki i tak dalej zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na dzem i sprzedajemy do Polski - mowi i dalej zuje gume. - A seks w USA uprawiacie? - pyta Polak. - No oczywiscie. - A z prezerwatywami co robicie? - Wyrzucamy. - Bo my w Polsce to swoje zbieramy do specjalnych pojemnikow, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na gume do zucia i sprzedajemy do USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha nie ladnie tak sie klocic> a powaxnie tez bym sobie pojrzdzila na nartach hi tylko nigdy nart na nogach nie mialam. Mozr wezme dzieciaki na lyzwy na tor tor, mloego zostawie babci. Ale to jak juz to e weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indyczka na jaeczkach
o boszeeeeeeeen -- jaki fajnisty dowcip :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy wczesniej tez bym nie pomyslala ze ja i narty, a juz nawet same wylazenie zima z domu dla sportu? no ale jak raz sie wjechalo na sama gore to trzeba bylo zjechac, za dzialal mechanizm- widzialam w TV jak jechali tak i tak.... no i zjechalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×