Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Ja się mam leczyć?Przyganiał kocioł garnkowi? nie masz potrzeby obrażania czyichś rodzin? A niby co ty przez ten cały czas odstawiasz?:D A propos zakładania tematów, to ty już swój założyłaś, tylko nie bardzo ci wychodzi jego podtrzymanie. Ja ograniczę się póki co do udzielania się na twoim wątku;) Twoja genialna postawa zraziła do ciebie twoje najtwardsze obrończynie - teraz pewnie jadą na ciebie na pomarańczowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Ja na swoim topiku piszę już od 3 lat i jeszcze nikogo do siebie tam nie zraziłam. Tobie natomiast, przez zrytą psychę, udało się to zrobić w ciągu jakichś 5 miesięcy. Brawo! Zdążyłaś się zaprezentować w pełnej krasie:D Nie wydaje ci się, że leczenie przydałoby się również tobie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodatkowo spotkania dla rodzin uzależnionych no i obowiązkowo siłownia zamiast tych chorych zastrzyków:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co Aśka? Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje, prawda? Nadal czekam na link do mojego rzekomego profilu, do rysunków mojego dziecka i do dowodów na to o co oczerniasz mnie i mojego męża. Nie odpuszczę ci tego:P i będziemy tutaj tak sobie korespondować dotąd, aż którejś z nas się znudzi, albo dopóki ci tego wątku nie skasują za przekleństwa i wyzwiska:P Jestem strasznie ciekawa co tam wynalazłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież masz moją zgodę na wklejenie tutaj moich danych. I jeszcze ci 200zł za to zapłacę? Wymiękasz? Gówno masz, a nie jakiekolwiek dane:D Nie wiem, kogo obserwujesz, jeżeli w ogóle obserwujesz, ale na pewno nie jestem to ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ja w międzyczasie, w trakcie oczekiwania na wklejenie przez ciebie tego linka, poopisuję co obserwuję na twoim profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc Asia najbardziej mi się podoba to twoje zdjęcie w pomarańczowym sweterku, które chyba było zrobione jeszcze przed tymi sławetnymi zastrzykami, i w którym wyglądasz tak jakbyś biustonosz pożyczyła od młodszej siostry. To jest ta fotka, pod którą jest komentarz tej dziewczyny, która na innym zdjęciu chleje z tobą drina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklajaj linka na dowód tego, że mówisz prawdę, albo nie pier.dol. tylko tyle ci napiszę, więcej mi się nie chce, dopóki nie wkleisz tutaj moich danych grubasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dawaj, sprężaj się! czyżbyś nie miała nic na potwierdzenie swoich słów? Może jednak coś wkleisz? To chociaż skopiuj zdjęcia tych rysunków mojego dziecka wraz z komentarzami! Plisss Asiu! Udowodnij, że nie kłamiesz!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
despotyczna despotka - a niech sobie żyje w błogiej nieświadomości i wierze, że nikt jej nie rozpozna, jak się na pomarańczowo przemaluje:P Tylko niech pinda jedna nie kłamie. A jeżeli twierdzi, że pisze prawdę, to niech na potwierdzenie tego wklei link do strony z tym moim niby profilem i zdjęciami dziecka, rysunków i koleżanki ze złotymi kolczykami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co - Aśkę chyba w końcu zablokowali. Albo poszła robić świecę. Albo wpadnie jak ja pójdę, bo wówczas nikt nie będzie jej przeszkadzał w oczernianiu mnie:P Albo jutro stwierdzi po raz 97, że to nie ona pisała, tylko że to ja się pod nią podszywam:P Albo zamiecie wszystko pod dywan, a jutro zacznie od opisywania pogody w Toruniu. Ehhhhh, jak to mówi Anitka - szkoda słów. Idę spać. Asia - droga wolna! Możesz działać, wpadnę jutro wieczorem, więc do południa możesz gadać sama do siebie, mogą cię twoje pomarańczki bronić i w ogóle. Acha! Zapomniałam! Aśka i mam nadzieję, że na 500zł się skusisz i wkleisz jutro link, który według ciebie jest moim linkiem. I link do rysunków mojego dziecka na moim profilu wraz z komentarzami, które przytaczałaś:P Tylko pamiętaj o konsekwencjach, jeżeli okaże się, że oczerniłaś inną, niewinną osobę. Dobranoc grubasku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości monitoruję ten temat od jakiegoś czasu. Nie, żeby był szczególnie interesujący... Ale afery i skandale tutaj są lepsze niż w niejednym brazylijskim tasiemcu, których nie znoszę, ale tutaj jakoś wciągają. Profil Joanny na FB znalazłam bez większych trudności. Asiek w Toruniu jest sporo, ale Nasza Joanna zamieściła w stopce do pewnego tematu zdjęcia, które również wstawiła na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aśka! wpadam tylko na chwilę aby ci bajkopisarko przypomnieć, że nadal czekam dzisiaj na link do mojego profilu na FB, na którym są zdjęcia rysunków mojego dziecka i koleżanka ze złotymi kolczykami i bluzeczka w romby. Nie odpuszczę ci aż to wkleisz i udowodnisz że nie kłamiesz na mój temat. inaczej wszystkie te swoje wcześniejsze teksty o moim dziecku i jego rysunkach możesz sobie o kant swojej tłustej du.py rozbić. wszystko to jest wyssane z palca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz sie lecz. Twoj styl to zakladanie nowych nikow jak widac . Zajmij sie rodzina dobrze im to zrobi a dla ciebie super terapia. Ja juz z toba nie pisze bo wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklajaj linka na dowód tego, że mówisz prawdę, albo nie pier.dol. tylko tyle ci napiszę, więcej mi się nie chce, dopóki nie wkleisz tutaj moich danych grubasie z wielkim nosem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś Aśka cholernie wiarygodna po tym pomarańczowym nickiem, wiesz? czekam na linka do mojego profilu na FB, bo pier.dolisz coraz większe bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w międzyczasie Aśka jak już się bawimy w namawianie innych do szukania moich wpisów na kafe - to proszę - tutaj macie lekturę. Doskonały obraz Asi - nic dodać nic ująć - wielki brzuchal, drugi podbródek słowem nic dodać nic ująć. A potem leczy basztyl kompleksy wymyślając niestworzone historie na mój temat. To jak Asia - patrz ja wklejam linka: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3318007&start=4860 wklej ty ten do mojego profilu i rysunków mojego dziecka:D Udowodnisz, że mówisz prawdę. Ja przytaczam jedynie to co sama o sobie napisałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - inteligentny szympansie - a teraz skopiuj ten link, który wkleiłaś powyżej i wklej go w google, a potem sprawdź na ilu topikach ci się on wyświetli - tylko na tym jednym. Zabłysnęłaś teraz! Fakt, że twój strzela plemnikami po pijaku na oślep i nie zawsze do twojej hmmm trafi, potem uznać kolejnego bachora po prostu nie jest w stanie. Ale nie przelewaj tych swoich odczuć na mnie:D Wiesz, że pisząc tutaj w ten sposób odkrywasz swoje kolejne problemy i kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ją w końcu zablokują:P A ty powyżej wymyśl sobie jakiegoś fajnego nicka i się zaczernij, aby Cię ta psychopatka nie mogła podrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a może wkleić tutaj jej fotkę, aby wszyscy mogli ocenić jak ładnie wygląda. Rzeczywiście mam jej czego zazdrościć: brzucha jak w 6 miesiącu ciąży, obwisłych cycek, wielkiego nosa, tłustej cery, włosów jak z 20-lecia międzywojennego, drugiego podbródka i podobnie wyglądających dzieciaków. Aśka - ponieważ z uporem maniaka atakujesz bogu ducha winne dzieci z in vitro - jak się nie uspokoisz zacznę z powrotem jeździć po twoich, choć wiem, jak to na ciebie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dwojga złego lepiej, że twoje dzieciaki mają wilkie nochale i krzywe nogi po tobie niż łyse głowy po tatusiu. Mogłyby wraz z włosami odziedziczyć gen alkoholizmu i wówczas marnie mogłoby się to dla ciebie skończyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pomarańczko ty od maila - teraz muszę nakarmić i wykąpać dziecko. Wpadnij później to sobie porozmawiamy;) Tak ok.21:00;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede po 22 dopiero , jesli masz ochote pisz meila a ty kartoflu przestan kasowac wpisy , i zajmuj sie alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×