Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

dobra dzidzia - idź spać - walnij setę, przytul się do kochającego i kochanego męża i dobrej nocy życzę - rano pooglądasz sobie - masz calutką stronę od nagłówka aż po stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co to ma być za scern ? miał dotyczyć innej stronki hahahahhaha hahhahahaha nie no ubawiłaś mnie :) idę sobie łyknąć na lepszy sen hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z braku laku zmieniasz nick ? no poczekam jeszcze jakieś 10 min na tą stronkę :) potem spadam bo już flaszkę dokańczam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
ja pierdole ale aska masz we lbie najebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - to nie jest screen - tylko chciałam ci udowodnić, że w ten sposób drukuje się momentalnie calutką stronkę, NAWET TAKĄ: http://www.voila.pl/002/p8dbh/index.php?get=1&f=1 od samej góry do samego dołu zanim zdążysz wykasować. Nie obiecywałam ci, że wyślę ci inną stronkę. To znaczy wyślę ci, ale jeszcze nie teraz:P Najpierw zrobię to, co sobie zaplanowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no to sobie nie pogadamy jak już idziesz spać. Bo mogę z tobą gadać jedynie wieczorami, tak po 21:00:P Wcześniej czasem z pracy jak mnie z równowagi wyprowadzisz, ale to rzadko, bo lubię to co robię, więc szkoda mi tracić tam czas jeszcze na ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
ty pizdo aska taka sobie i gramma to nie te same niki spojz paszczaku pisza w tych samych minutach, kartoflu mozg ci ten alkohol juz wyzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty jesteś śmieszna , jeszcze troszkę takich twoich dowcipów a będę musiała kompa zmienić bo zaleję go łzami !!! siedzisz z dupą od samego rańca do nocy hahahah no muszę zacząć zbirać na nowego kompa :) a co z moją stronką gdzie ja wpadłam ????? no nie żartuj że się nie skopiowała jak reszta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowała się, ale nie będę niczego robiła pod dyktando takiej @$#% jak ty. Wkleję kiedy indziej, albo porozsyłam na maile. Na pewno będzie to jednym z załączników do donosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zbieraj na kompa, zbieraj - będziesz przez dwa miesiące musiała dawać dupy alkoholikowi i piec mu serniczki, żeby ci na allegro jakiegoś używanego della spatrzył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie jestem taka wredna jak ty ! z tym się trzeba urodzić albo w genach po rodzicach odziedziczyć :) dobranoc :) bo widzę że nie dasz mojej stronki :) ach jaka szkoda, że nie masz żadnego potwierdzenia na to że to ja napisałam i rzekomo przy tym wpadłam :) potrafisz tylko kopiować i wklejać że mój pije , no cóż jak tylko to cię w życiu interesuje to nie wiem czy ci współczuć czy cieszyć się że jesteś taka tępa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennifer aniston
250 zł zastrzyk... Nie lepiej na basen, siłkę, aerobik to wydac? Przynamniej wszedzie schudniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahahahahahahah i to ma być dowód ??? to ma być cała stronka ???????? nie no bajka jakaś się robi , dziewczyno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
taka sobie ja mam ksiazke jej wpadek heheheh, tyle tego ze ja pierdziu i jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
nie chce sie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×