Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość jesteś pograzona w smutku
o matko !!!!!!! poważnie ??? brak słow zatkało mnie totalnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - przepraszam - zamiast tego "informacje o stronie" to "zbadaj element":P Tak miało być. Sprawdź sobie idiotko na drugi raz zanim zaczniesz gadać sama ze sobą!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
dobra jesteś, teraz ci głupio, że kazdego bierzesz za aske hahahaha no nie mogę z tej laski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! muszę dzis pokazac to mojemu jak wróci z pracy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem joanna
a ja mysle ze jak ona sie przywala do wygladu asi i jej meza tzn ze ma tak samo ??? nie, ma gorzej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie! Jestem tak złośliwa w stosunku do Asi, bo zazdroszczę jej wszystkiego. A najbardziej choroby psychicznej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem joanna
o matko, ja rozumiem ze żaden chory w sobie choroby nie widzi, ale ty możesz poczytać jakie brednie piszesz. czytam i asi posty sa bardzo przyjazne a twoje wołają o pomste do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
to pewnia Joanna zazdrości ci dzicka z in vitro co ? aż nie można czytac tego co ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Aśka - koniec występów na dzisiaj. Właśnie przeprowadzam na tobie pewne doświadczenie. uciekam. Wyniki wieczorem. Albo jutro. bye słoniątko! Wpadnij później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
ja piernicze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja - reprezentujesz dno i wodorosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-sobie-ja
Asia - a czy twoje pomarańczowe obrończynie potrafią porozmawiać pomiędzy sobą w międzyczasie pomiędzy kolejnymi atakami na mnie? Czy też potrafią mówić jednym głosem równocześnie, w tym samym czasie, wyłącznie wówczas jak siedzimy obie przed kompem?:D Popatrz - na jedno hasło mojego odejścia - wszystkie twoje obrończynie zgodnie i jednocześnie opuszczają swoje stanowiska! Popatrz jaka zgoda! A tyle ich tutaj rzekomo było!:D Rzekomo kilka wściekłych na mnie osób!:D Jaka niebywała zgodność!:D Wcześniej zabijały się i na jednego mojego posta wpadało tutaj kilka, w tym samym twoim języku. Teraz nagle 100-procentowa cisza:D Ot wszystko w temacie koleżanko droga. Miłej niedzieli życzę i pozdrawiam cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-sobie-ja
próba - czemu wyświetlam się na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarańczowe obrończynie ? tylko ty i twoje wcielenia są w jednym czasie , tego nie zauważyłas ? dziwne bo ja widzę ze asia od rana dziś nie weszła na topik :classic_cool: ale ty taki detektyw wiesz wszystko, to jak możesz pomarańzki sprawidzić że to asia to ja poproszę o sprawdzenie mnie, przed godzinką pisłam z tobą a i jescze sprawdź gdzie jeszcze dziś pisałam. to nie jest dla ciebie trudne i nie wymiguj się pryszczaku że czasu nie masz , jak siedzisz całą niedzilę przy kompie i to na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle jak myślisz, że Asia da ci się sprowokować takimi tekstami to się mylisz! Ona jest mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha asi ma inny nick oj niw wychodzą ci twoje podszywy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i masz tylko jeden post na swoim koncie ? marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użytkownik: joannaO7O9 ( ilość tematów: 0, ilość postów: 1 ) Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: Aktualna stopka: x zamiast zero dałaś o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka - tyle, że na stronie 185 i na tej ostatniej stronie masz taką samą ilość postów. Ja nie rozumiem skąd u mnie taka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gubisz się kochana gubisz. w końcu się przyznałaś ze weronka 25 to ty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Aśka jesteś zdrowo p*****lnięta wiesz?:D Ty już bijesz tu wszystkich kafeteryjnych idiotów na łeb! Pozdrawiam Cię gorąco i miłego wieczora życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz coś mądrzejszego , od kilku miesięcy piszesz to samo, ona bije wszystkich na łeb już nawet loreline a ty kogo ????????????????????????? nawet tego kutasa nastroszonego , a wiesz że po wyświetleniu takiej sobie ja posty pokazują właśnie tego kutasa ? może wyjaśnisz dlaczego ? czyżbyś to była ty ????????? wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Aśka jesteś zdrowo p*****lnięta wiesz?smiech.gif Ty już bijesz tu wszystkich kafeteryjnych idiotów na łeb! Pozdrawiam Cię gorąco i miłego wieczora życzę! Posty nie wchodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na zdjęcie takiej sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na moje zdjęcie:P 1000zł temu, kto wklei tutaj link do mego FB i udowodni, że to moje konto i że są na nim takie zdjęcia o których pisała Aśka!:D Acha no i te zdjęcia muszą być oczywiście wstawione z datą wcześniejszą niż Aśka zaczęła o nich pisać;) Aśka podejmujesz wyzwanie?:D Patrz hipopotamku - stawka wzrosła! Przestań w końcu pieprzyć bez ładu i składu i odegraj się w końcu - pokaż jaki ze mnie pasztet! Udowodnij wszystkim, że tylko ty tutaj piszesz prawdę i że faktycznie masz moje dane!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×