Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lalalalalalalaaaaa

Czy podoba wam się imię Ksenia?

Polecane posty

Gość a ja moge sobie pozwolic na sł
a po co ty sie tu pytasz?ja dalam tez dziecku na imie tak jak 90 % stad powiedziala,z eimie okropne.wtedy stwierdzilam,ze to moje dziecko i nie bede sie radzic tu.dla mnie jego imie jest boskiiie i to mi starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnm,
xenia, xymena, ksenona, prakseda co to ma byc :Ocorce nie :O , suczce psa :D:D:D:D, kojarzy mi sie z dupodajka albo taka co tylko lezy i pachnie a do roboty nie ochoczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja moge sobie pozwolic na sł
wlasnie o tym pisałam autorko..nie pytaj tu.nazwij jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję w Grecji
w Grecji jest takie imię .Nie podoba mi sie Z j.gr Ksenos znaczy obcy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tobie odbiło na punkcie tej
Ksymeny idioto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenon xenon
to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybaczą
mam kuzynke o ty imieniu i rzczej bym nie dawał. nic dobrego z niej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybaczą
wszystkim daje na okolo pomimo ze ma od 2 lat meża i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czczzC
niezbyt mi sie podoba, ale lepsze niz kolejna julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa12
Imię to imię. Nie ma sensu przyrównywać imion do charakteru ;// Weźcie się ogarnijcie, a nie mówcie, że jak Xenia, Ksenia, Xymena, czy ki cholera to się puszcza itp... Co za idioci na tym świecie żyją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksenia - infantylne i brzmi jak zdrobnienie. to tak, jakby nazwać dziecko Henia albo Terenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imie i bardzo oryginalne.Na pewno lepsze niż kolejna Julia,Wiktoria,o zgrozo Oliwia itp.-tych jest jak psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dziwnych tzn oryginalnych imion skusiłabym sie co najwyzej na glorię lub kassandrę.ksenia odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię gdybym kiedyś miał córkę napewno wolałbym takie imię niż kolejna Agnieszka,Ala, Ola czy Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksenia bardzo podoba, tydzien temu urodzilam mala ksenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to imię pochodzenia greckiego (gr. Ksenia) o znaczeniu 'gościnna'. Upowszechniło się przede wszystkim na Bałkanach i dawnych polskich ziemiach wschodnich będących pod wpływem chrześcijaństwa greckiego. Kojarzy się nam jako imię ukraińskie, które zyskało pewną popularność w polskiej literaturze romantycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Ksenia jestem w szkole Policyjnej i nie jestem puszczalska, ciężko musiałam pracować by dostać się do tej szkoły, więc leniwa też nie jestem. Uważam, że imię "oryginalne" dla dziecka jest lepsze niż jak mają cię potem mylić bo w jednym środowisku jest 15 Nikoli, czy Roksan itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj Xena :-D Wojownicza księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawoslawna, wiec posylam dzieci na katechizm do cerkwii. W 3 grupach na religii sa 3 Ksenie (!!), poza tym matuszka nasza tez nayzwa sie Ksenia. Dlatego dla mnie to normalne imie, wrecz popularne w tych klimatach, i oczywiscie inne niz Prakseda (gr. Paraskevi). faktycznie, jak ktos madrze wyzej wspmniaj, to sa glownie imiona greckiego pochodzenia i bardziej popularne wsrod ludzi wyznania prawoslawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dwie Ksenie, jedna chodziła ze mną do klasy, druga była kuzynką mojego kumpla i jeszcze parę poznałem jak poszedłem na studia, ale to tylko z widzenia. Pamiętam, że zawsze dziewczyny były zazdrosne o Ksenię, bo miała ogromne powodzenie u chłopaków, była nieziemsko ładna zresztą nie znam brzydkiej ani bardzo grubej Kseni :) Myślę, że te hejty które tutaj się znajdują są 'od brzydszych' i 'grubszych' koleżanek, znajomych Kseniek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa jeszcze mi się przypomniało, że jak pzychodził do nas nowy nauczyciel albo ktoś w zastępstwo i pytał się o imiona i Ksenia mówiła jak się nazywa to zawsze pochwalili, że ładne oryginalne, zapamiętywali i miała u nich fory, tak samo jak inna koleżanka z klasy- Waleria :) Te dziewczyny też nie miały problemów ze zdaniem prawa jazdy, egzaminatorowi spodobało się imię. Zresztą takie imię pomaga i utkwi w pamięci, ludzie zwracają na to imię uwagę gdy przeglądają różne CV i są ciekawi. Także powiedziałbym że ułatwia a nie utrudnia to życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksenia? Od czego to jest zdrobnienie? Ksenofobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nie podoba. brzmi jak zdrobnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
nie! znam dwie suczki ( psy) które wabia sie ksenia ,psiaki kochane ,ale przez to nigdy bym tak dziecku nie dała na imię ,a ile suczek to zuzie ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam znam grubą ksenie. do tego zawsze pudru więcej niz tynku na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksenia to zdrobnienie od Ksawera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną Ksenie i jest bardzo fajna.mądra w liceum się bardzo dobrze uczyła i była mega lubiana przez wszystkich.przebojowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśki są przebojowymi sukami. Czy Kaśki, które nak*rwiały na Ksenie czują się fajnie? Może te Ksenie, które znacie, mają matki Kaśki i to od nich nauczyły się stylu życia? O, Moniki też są zdradliwe - wyżej s*a niz du*ę ma. Miło tak generalizować? Moim zdaniem nie imię świadczy o człowieku lecz to, jak ich wychowano. PS: większość Kseń mieszka pod Warszawą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka 2244
ja tak nazwalam corke i jestem bardzo zadowolona , dziwia mnie komentarze negatywne i widze po sposobie wypowiadania się , ze napisali ****ardzo prosci ludzie bez wyksztalcenia, osobiście znalam starsza od siebie o rok Ksenie -jest ona bardzo ladna i prowadzi szczęśliwe zycie u boku przystojnego i fajnego meza ,wiec niech zle mowiacy na temat tego imienia najpierw sto razy przemysla , zanim cos napisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×