Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynapl

GRA EROTYCZNA!

Polecane posty

witam, otóż otrzymałam od przyjaciółki erotyczną grę komputerową, problem jest w tym, że na samym początku trzeba wpisać "fantazję, jaką wykona partner" jeśli wygram. Chciałabym wpisać coś kreatywnego, innego, czegoś czego nie będzie się spodziewał. Uprzedzam, nie krytykujcie mnie mówiąc, że sama powinnam wiedzieć czego chcę. Otóż wiem... On też pewnie wie. Chcę wpisać coś ciekawego ! o czym on nie będzie miał pojęcia. Podkreślam, że znamy się na wylot pod tym względem ;D dlatego każda pomocna fantazja od was będzie dla mnie super:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie wiem czy są online. Po prostu koleżanka zgrała mi z pena, ale muszę się dowiedzieć skąd ją ma. A gra jest naprawdę ciekawa:D ps. jak chcesz wyślę na e-maila. pisz priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast lizania ci tylka proponuje : szprzatanie, mycie okien, podlogi, naczyn, gotowanie dzieci nie macie, ale za to niech umyje wanne a p[otem masturbacja na kolanach przed partnerka i niech ci wciaz marudzi jak cie bardzo kocha kuuurna zboczony jestem jak to zniesie to jest debilem nie idealem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×