Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabibi

Wczoraj masturbowalam sie piszac z dziewczyna

Polecane posty

Gość śląska suczka
Witaj skarbie. Widze że ci sie to coraz bardziej podoba. Czas teraz na realne spotkanie. A ty nie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja na zaleglym urlopie . A o spotkaniu moge pomazyc , maz by sie nie zgodzil . Wkurzylby sie nawet wiedzac ze tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
Oj czuje że jestes taka skryta perwersyjna świńtuszka jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak jestem . Ale to moja tajemnica . A spotkania realne to narazie marzenie chyba ze kiedys przypadkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
Gdybyś ty wiedziała jak ja sie czasem zaspokajam i czym. Mój najnowszy sposób podgrzana kiełbasa w prezerwatywie i telef6 z włączonymi wibracjami tez oczywiście w kondomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaskoczylas mnie . Ciekawe sposoby naprawde . Moze wyprobuje . Grzeszne mysli chodza mi po glowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
no to powiedz co masz na myśli. Ja bym ci chcala wpierw wylizać pisie Possać łechtunie Delikatnie kąsać wargi a potem bym ci tak mocno nawilżyła cipcie najlepiej własną ślina i zaczęła robić pałcówke.Uwielbiam to Ja jestem naturalnie dosc elastyczna Czasem sama sobie wpycham swą dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na mysli delikatne pieszczoty , ktore staja sie coraz bardziej wyuzdane . Suczko reka mi sama powedrowala do majtek . Nie jestem zbyt elastyczna ale bardzo mokra , latwo sie podniecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
ja teź sie pieszcze Jestem w pracy ale wyszłam do Wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym to ja cie piescic . Lizac sutki , masowac cipke . Znow mam ochote . Musze zdjac majtki sa mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
Ja nie moge aź mi chlupię uwiielbiam pieszczoty sutek Mam je takie duże i wraźliwe Jak wyglądasz,co masz na sobie Ja mam spodnie z jasnej tlkaniny Boje sie że ich przemocze Ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem brunetka sredniego wzrostu , jedrne piersi , cipka ogolona , mokra i jestem naga tylko szlafroczek a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
tez jestem brunetką o raczej śniadej karnacji swiadczą o tym moje nienaturalnie ciemne wargi sromowe i łechtunia z taką ciemną obwódką Powiedz co robisz? nie boisz sie że któś zobaczy cie? Ale mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sama w domu . Ciagle pieszcze swoja cipke . Szczypie delikatnie sutki . Wyobrazam sobie ze to ty mnie dotykasz. Fotel skorzany az sie lepi od moich soczkow . Chce zanuzyc jezyk w tobie a palec wlozyc ci w pupcie . Chce widziec jak ci dobrze ze mna . Ooooch. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
uwielbiam piescic sie tak Nieraz pieszcze obie dziurki jednocześnie Ale musze robić to w łazience bo mam takie orgazmy przy tym aż sikam Ó własnie nastepna moja fantazja zobaczyc cie jak rozciągasz wargi i sikasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczko dla ciebie to zrobie . Troche mi sie chce siku . Ide nad wanne . Po drodze wezme cos do pomocy moze ogorka . Boze jakie mam mokre uda . Wez mie ogorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
O tak skarbie pokaż mi to rozchyl szeroko noźki wpychaj tego ogórka a do pupci spróbuj np marchewke i rozluźnij pecherz sikaj i masuj Abh jak ja chciałabym tam być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmoczylam cale kafelki w lazience tym sikaniem . Chce zebysmy ocieraly sie cipkami zeby nasze soki sie wymieszaly . Czuje ze orgazm juz blisko . A u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
Och tak liżemy nawzajem swe cipki Mamy całe twarz w mokre od sluzu i ćłujemy sie namietnie rozsmarowując i zlizując to z siebie A potem ty wpychsz mi całaa dłoń do pusi Jakh masz dłon..drobną a paluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlon mam malutka . Juz wkladam ja w ciebie . Rozluz nuzki jaka piekna cipka . Reka juz w srodku . Powoli posuwam cie coraz glebiej . Ty jeczysz z roskoszy sobie tez wkladam paluszki mmm. . . Ojjj. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
Och uwielbiam to rżnij mnie tak mocno i ostro Włóż dwa paluszki w dupke. Oj tau Możesz mnie przy tym wyzywać. Chce być twą suką dziwką kurwą! Lubisz tak ? jak ja wróce do domu w takim stanie ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczko moja dooochooodze . Plynie ze mnie jak lawa . Jestem polprzytomna . Jeszcze rozchyle wargi i wysiusiam sie . Jestes boska ! Przytul mnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suko co ty ze mna zrobilas? Cala sie lepie , jak ja wygladam ? Za kare dostaniesz klapsa na gola pupe . A w nagrode buzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
Teraz bym pozwoliła zrobić ci ze mną wszystko. A najciekawsze jest to że właśnie chyba dostałam okreś Tak mi szaleje cialo Zdarza ci sie podglądac koleżanki np w pracy w przebieralni pod prysznicem Ja tak robie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×