Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtek656

Wróciła z imprezy firmowej bez bielizny

Polecane posty

Gość radzę weź to na klatę
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę weź to na klatę
facetom wolno bo mają dfo tego zdrowe podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ty inne pizdy ruchasz po pijaku to twojej suni nikt nie moze wyjebac po pijaku? Rownouprawnienie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę weź to na klatę
odpowiedź jest zbyteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuluśiaaaa
zostaw ją ! zdradziłą raz zrobi to też i więcej razy , możliwe ze chciała Ci tak oszukiwać ... i nigdy nie powiedziałaby Ci prawdy ... aa że może być w ciaży to już nie twoj problem co się bedziesz tym przejmować , zaj*bała sprawę i tyle , zniszczyła związek i małżeństwo , pomyśl czy mogłbyś żyć z kobietą ktora Cie zdradziła i jak wrocila do domu too jakoś się wielce tym nie przejeła ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę weź to na klatę
no jak to nie przejęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgxdrfk
tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuńka331
Podziwiam Cię facet, bo po czymś takim nie wiesz co robić. Dla mojego faceta zdrada jest definitywnym końcem. Nie każdy potrafi wybaczyć zdradę. Szansę zawsze można dać, ale zaufania już nie będzie... i za każdym razem podejrzenia a czasem stanie się to męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,Zullus:?
ale autor się tu chwali czy zali?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha:)
Ale Ty prowokator jesteś:) Czy to ten sam od żony bi?:) Bo styl pisania cosik podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przeszkód
Ja bym zerżnął jego żonę, a tę dziwkę wyrzucił przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego właśnie imprezy firmowe powinno się robić rodzinne. Nie powinno się zmuszać do rozdzielania rodziny i stwarzać możliwości, aby ludzie mieli okazję zdradzać. Jest lokal www.jagatowka.pl/ z ogromnm przyjaznym podwórkiem nawet dla dzieciaków. tam warto robic tego typu imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można było żonę w miniówce i stringach i pońćzochach puścić żonę na impreze firmową? Wogóle jak można było jej na to pozwolić? szczególnie jak tam jest alkohol? W jakim celu ona ma tam iść? To jak iść z zapalniczką do składu benzyny :) Wiem że czasem żony nie słuchają, ale ja swojej nigdy bym na takie coś nie puścił, albo to głupia prowokacja, albo wyjątkowy brak rozwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta234
Trochę to brzmi, jak historyjki z http://xstory.pl, ale i tak bardzo współczuję. Może warto z nią pogadać? Kto wie - a jeżeli ktoś wrzucił jej do drinka jakąś pigułkę lub inne tego typu świństwo? Wydaje mi się, że jak macie do siebie zaufanie, sama kłótnia nie jest żadnym rozwiązaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest fajna i kochasz, nic bym nie robił tylko grzecznie poprosił, żeby to "odpracowała". Też miałem taką sytuację, ten obcy penis dał mi taką ilość bonusowych wysokojakościowych bzykań, że w sumie powinienem mu być wdzięczy. O fajną, nie tylko z wygladu dziewczynę nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konus CKM
Nie denerwuj się Wojtku. Ja na przykład uszkibłędnie przeczytałem temat, że "wróciła z imprezy bez firmowej bielizny". To byłby większy problem, bo firmowe ciuszki, jak pewnie wiesz, są droższe. Tak, że głowa do góry, tylko na przyszłość kup jej formową bieliznę i zobaczysz, na pewno nie zapomni jej założyć z powrotem. Pozdro600!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewnien na 100%, ze takich przypadków jest zdecydowanie więcej. Problem w tym, że się wydało, bo żonka za duzo wypiła i wróciła od razu do domu. Te, które maja nocleg zapewniony tajemnice bzykania z innymi facetami zachowują dla siebie. Twojej żony pech polegał na tym, że wróciła i zauważyłeś brak bielizny. A gdybyś spał ? Jak w bardzo wielu przypadkach ....wszystko byłoby ok. Wiem, co mówię, bo bywam na takich imprezach i widze, co sie dzieje. Baba jak wypije, to nie ważne jak facet wyglada byle kufasa wsadzil......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×