Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miksel

Hildegard Braukmann

Polecane posty

Gość miksel

Czy ktoś z was testował może krem sportowy tej firmy? Mam potworne podrażnienia po goleniu, testowałem kilka produktów, a niby po tym kosmetyku ma być lepiej. Czy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedziemy bambobusem
kup se olejek bambino :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miligana
Nie miałam żadnych kosmetyków do golenia ;-) Ale ich emulsja do ciała samoopalająca Aloe Vera jest genialna. Super efekt ładnej i równej opalenizny. Nie sądzę, żebyś znalazł tutaj faceta, który odpowie na problem. Tutaj raczej same laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel lencki
Mam Krem do golenia HB. Delikatna, kremowa pianka - porządnie zmiękcza zarost - wszystko elegancko schodzi, przynajmniej ja tak mam. Ostatnio płaciłem jakoś 19 zeta. Mnie kosmetyk odpowiada. Na skórze nie widać żadnych podrażnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka tkaczyk
Mam ich Krem samoopalający Aloe Vera i jest mega - pierwszy raz za pomocą samoopalacza udało mi się uzyskać tak naturalnie wyglądającą opaleniznę - wcześniej było to masakra, sama nie mogłam patrzeć w lustro. Bardzo łatwo się rozprowadza i szybko widać efekt. Męskich kosmetyków tej marki nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena paryska
2 miesiące temu kupiłam ich szampon Jeunesse - miał nadać włosom objętości i ... o dziwo nadał. Moje włosy wyglądały fatalnie, brakowało im życia. Teraz jest o niebo lepiej - mają odpowiedni błysk, dobrze wyglądają. W końcu mam dokładnie takie włosy, jakie chciałam mieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina p.
Działa - po miesiącu sporo się zmieniło. Moja twarz i dekolt to masa wyprysków, które udało mi się usunąć, teraz wszystko wygląda dobrze. Kosmetyk jest skuteczny - może nie działa z dnia na dzień, ale z czasem faktycznie daje to, czego oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek z marek
Korzystam z Silver Roll on - Dezodorant. Nie mam pojęcia czemu, ale to jedyny kosmetyk, przy którym jakoś wybitnie się nie pocę, tj. nie przepuszcza potu. Może chodzi o skład i zawartość? Trudno powiedzieć - najważniejsze, że działa. Innych kosmetyków HB jak dotąd nie testowałem, ale pewnie coś tam wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba karski
Mam żel do mycia HB - świetny kosmetyk, bardzo dobrze się sprawdza i w końcu nie mam takich problemów z zanieczyszczeniami skóry. Wcześniej? Co trochę syfy i problemy. Teraz jest inaczej - w zasadzie zanieczyszczenia poszły w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karelta
iza majksa - znam ten ból, mam dokładnie ten sam problem i przetestuję ten kosmetyk. Z tą różnicą, że ja jak na razie zawiodłam się tylko na jednym produkcie - liczę, że kolejnego zawodu już nie będzie. Masa osób twierdzi, że ten produkt im pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mój chłopak ma straszne uczulenie na kosmetyki. Podrażnienie po goleniu. Na urodziny dostał w prezencie od znajomych: Krem sportowy firmy Hildegard Braukmann. Ma bardzo przyjemny zapach i lekką konsystencje, a co najważniejsze nie podrażnia mu cery i jest On zadowolony z tego kremu! :) . A co ciekawego wyczytałam w internecie są to kosmetyki ziołowe, naturalne dla alergików. Firma ma szeroki asortyment kosmetyków damskich i męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam olejek karotenowy regenerujący do twarzy tej firmy! Używam go zamiast kremu:). Delikatnie matuje, wygładza skórę i daje naturalną opaleniznę. Jest to ziołowy kosmetyk, więc nie uczula!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem alergikiem i szukałam postów o kosmetykach naturalnych, ale naprawdę naturalnych i nie tylko z nazwy. Na wielu portalach znalazłam tą markę. Szczerze przysiadłam i poczytałam o niej w wolną sobotę. W skrócie dla was: Marka niemiecka- jak dla mnie= porządna. I najważniejsze o co mi chodziło- kosmetyki na bazie ziół, witamin, i wyciągów roślinnych. Wiedziałam, że od samego czytania nie "uleczę" buzi więc zakupiłam jeden bezpieczny produkt (przez internet) był to krem kameliowy. Powiem szczerze po tygodniu czułam faktycznie wyciszenie buzi i najważniejsze.. nie było ŻADNYCH nowych zmian alergicznych (krostek, zaczerwienienia) i to był dla mnie sukces!. Minusem był zapach, ale jak przetłumaczyłam sobie, że nie jest to krem perfumowany tylko naturalny, to od razu mi zaczął odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłą promocje teraz mają: -25% na wybrane linie kosmetyków na twarz i na ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne kosmetyki, mi ich zapach bardzo odpowiada tylko szkoda, że nie można ich kupić w drogerii :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne kosmetyki, mi ich zapach bardzo odpowiada tylko szkoda, że nie można ich kupić w drogerii :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne kosmetyki, mi ich zapach bardzo odpowiada tylko szkoda, że nie można ich kupić w drogerii :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiajcie przez sklep internetowy. Akurat drogeria to być od razu rzuciła mega marzę. Kupuję ich kosmetyki z linii jeunesse, zawsze przez internet i jest ok. W 2 dni przesyłka. W ogóle oni gdzieś w marketach mają swoje stoiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kielczyk
Tak - kupuję, szkoda tylko, że można je znaleźć tylko w sklepie internetowym. Chyba że o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już od nich szampon, aplikator na wypryski, kilka kremów, olejek karotenowy. Na pewno robią różnicę, bo każdy produkt jest bardzo wysokiej jakości. Wpływ super - duże zmiany było widać. Zresztą właśnie przy ich produktach mocno oczyściłam skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garincza
Same wysokiej jakości kosmetyki, z bardzo dobrym efektem stosowania - ze swojej perspektywy oceniam ****ardzo pozytywnie, udało mi się mocno przy nich odmienić cerę i teraz wygląda to bardzo ok. Oczywiście - najpierw odpowiednie zasady stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak ma bardzo wrażliwą skórę - po każdym goleniu miał opuchniętą, czerwoną twarz a po dwóch dniach wypryski. Kupiłam mu krem przed goleniem, krem sportowy i po goleniu i jest zadowolony - po dwóch tygodniach używania po goleniu nie ma żadnych podrażnień. Krem sportowy sama czasami mu podkradam bo cudownie łagodzi skórę. Polecam wszystkim z nadwrażliwą skórą skłonną do wyprysków i podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampers
Mają bardzo fajny olejek karotenowy. Korzystamy z ich mydła, to się chyba nazywa mydło z ziół, coś takiego. Ale generalnie ich kosmetyki na tle droższych produktów wypadają lepiej - przynajmniej takie są wrażenia mojej cery. Dużą odmianę przynoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann jest ok - kilka produktów od nich miałam i nadal mam. Mają bardzo dobry szampon, świetnie spisuje się u mnie ich krem do cery suchej i mydło. Ogólnie nie mam przy ich produktach problemów z cerą. Póki co wygląda to całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kosmetyki ma Arbonne. Tutaj http://www.rekowska.com można sobie o nich poczytać. Konsultantki mają dużą zniżkę na nie, więc warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Produkty są wegańskie, naturalne i bez GMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2017.03.12 . Polecam poczytać składy. Jeśli twierdzisz, że Arbonne bazuje na naturalnych składnikach to musisz się jeszcze wiele nauczyć. Żal, po prostu żal. Chyba ta chemia z kosmetyków Arbonne wypaliła niektórym mózgi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu używam kosmetyków Hildegard Braukmann, może nawet od kilku lat? I przynajmniej z tych produktów, jakie przerabiałam, wszystkie się doskonale sprawdzały. Polecam spróbowanie z ich kremami - w moim przypadku pod cerę suchą to działało doskonale. Nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HB mają super kosmetyki. Przede wszystkim zdecydowanie widać różnicę stosowania tych produktów. Czy to było mydło, czy szampon, czy krem to zawsze widoczna była przy ich produktach poprawa. Ale wszystko tutaj wymaga zdrowego i rozsądnego podejścia do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich znam. Mają bardzo dobrej jakości kosmetyki, wszystkie się sprawdzają, a przynajmniej te, które testowaliśmy. Zero problemów, pozytywny wpływ na cerę, a wszystko zrobione podstawowymi krokami. Zazwyczaj ceny są z kosmosu - w tym przypadku wyglądają normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×