Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chlopaksexu

czy rozebralyscie sie kiedys w jacuzzi i uprawialyscie sex?pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Gość gwiazunia23
Jak byłam sama z mężem to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu?:d opowiadaj jak to wygladalo.bo my wlasnie. Mielismy tak że w jacuzzi bylismy i było pusto to zdjela wszystko byla naga i wypinala się wychodzac z wony i anal mi pokazywala potem wrzeem ja do tego jacuzzi gdzie w srodku jest strumien wody rozsunelem jej nogi i tej stromien w lechtaczke ladowal i doszla potem ja ju pukalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uprawiałabym z troski o swoje zdrowie. Co innego pod prysznicem?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak :) i było zajebiście :) byliśmy w takim hotelu, gdzie w podziemiu był taki mały basen i obok jacuzzi i nikogo na dole nie było, więc najpierw się kąpaliśmy w basenie a potem do jacuzzi.. NIESAMOWITE doznania :) a i to co podkręcało atmosferę to to, ze w każej chwili ktoś mógł wejść albo przejść obok bo to było częściowo za taką szklaną szybą :) ech, ale to było prawie 5 lat temu - człowiek młody i głupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja że swoja mogę wszedzie.a raz wlasnie jak bylismy na wakacjach to zadania robilismy i było tak że ja jej rece zawiazalem i usta i mialem 20min moglem robic z nia co chcialem heh super było lizalem ja wszedzie a potem ona robila mi tak to byly nasze pieszczoty a po tym tak napaleni bylismy że od razu sex ostro xd mialyscie tak że facet was zawiazal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wiązał i to nie jeden raz, ale nic ostro nie było, bardziej spokojnie, delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale ona bardzoooo nokra się zrobila wtedy kiedy ni lizala anal i mi trzepala reka konia heh to ja bardziej powinienin się podniecic xd nie ona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32minfoman
wszedlem do jacuzzi i zaraz za mna weszla kobieta z niezlym balkonem wiec maly zaczal furgotac wtedy dokopcowalo kilku znajomych miedzy innymi moja zona wiec podalem malego zonie do trki zeby no wiecie niesamowite uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia212
Regularnie chodzę do saunarium więc i do jacuzzi tylko nago. Ale nie uprawiam w nim seksu. Tylko relaksuję się i czasem spoglądam na to co mają mężczyźni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pojechałem z Byłą już dziewczyną i jej koleżanką do hotelu pod Olsztynem na basen już w nim nikogo nie było więc wygłupialiśmy. Zdoiłem dziewczyną stroje i je pieściłem potem moją wziąłem w wodzie od tyłu a koleżanka pieściła jej piersi i łechtaczkę. To był jeden z fajniejszych wieczorów w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosh idk what to say to you through this subreddit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski

Mam takie jedno pytanie czy byliscie kiedys calkiem nago w jaccuzji czy nago ale z kims który nie wiedzial ze jestescie nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Ciekawski napisał:

Mam takie jedno pytanie czy byliscie kiedys calkiem nago w jaccuzji czy nago ale z kims który nie wiedzial ze jestescie nago ?

 Mozesz być ciekawy. Ciekawski już tu jest od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×