Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WolUcjana

Żyję w związku z dwoma facetami

Polecane posty

oj tam oj tam, nie płacz, dobre prowo było, ale się skończyło :P ­ ale nie martw się autorko, ja też czasem oglądam threesome i wyobrażam sobie że mam 3 facetów: ­ jeden sprząta drugi gotuje trzeci zarabia na dom ­ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zawsze marzylam o takim ukladzie i nigdy mi sie nie udalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisałam tu, bo chciałam sprawdzić reakcję ludzi" czyli jesteś sztywniara i tylko nazmyślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no nie mow zabo ze bys temu towarzystwu prala sprzatala i gotowala :P x dwoch to uklad idealny. Do tanca i do rozanca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoIUcjana
No to z którym mam sobie robić dzieciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sprawdzić reakcję ludzi w związku z hipotetycznym "ujawnieniem", ludzie którzy sugerują, że to prowokacja mają może zbyt ubogą wybraźnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znali się już wcześniej i zapewne ze sobą sypiali." a wolucjana gratis sprząta i gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabo, dlaczego tak to spłycasz? Czy tak trudno Ci uwierzyć, że oni niekoniecznie muszą czuć pociąg między sobą? Faktem jest, że są ze sobą bardzo zżyci, o czym już pisałam ale nie ma tu mowy o seksie między nimi. Jeśli już mówimy o samym seksie, to przecież obecność ich dwóch nie wymusza tego, aby pieścili się jeszcze nawzajem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obecność ich dwóch nie wymusza tego, aby pieścili się jeszcze nawzajem...?" mimo tego pewności nigdy nie masz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden sprząta drugi gotuje trzeci zarabia na dom?? jeden gotuje, drugi po nim sprząta, a trzeci zarabia na remonty po gotowaniu pierwszego :P:P och, Karol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a dopuszczasz mozliwosc, ze ktorys z nich bedzie chcial odejsc, albo bedzie chcial miec Ciebie na wyłącznosc jeśli naprawde sie w Tobie zakocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angorkaaaa
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żabo, dlaczego tak to spłycasz? Czy tak trudno Ci uwierzyć, że oni niekoniecznie muszą czuć pociąg między sobą? " ­ laseczko nie bądź naiwna. ­ chyba najlepiej wiesz jak wygląda seks w obie dziury i że faceci ocierają się przy tym o siebie genitaliami. ­ czy muszę dodawać, że to gejowskie? ­ sypiasz czasem z jednym czy zawsze z dwoma? skąd wiesz, na czyj widok im staje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby któryś z nich chciał odejść, nie widzę możliwości "przetrwania" we dwójkę. To, co tworzy z nas całość to właśnie to jak się dopełniamy. Być może brzmi to dla Was naiwnie ale my już się w sobie zakochaliśmy, wiem, że oni mnie kochają a ja kocham ich obu. I wierzcie lub nie, ale to nie seks jest w centrum naszego związku tylko czułość, zaufanie i akceptacja. A podział obowiązków domowych jest egalitarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, że się ocierają, nie wiem skąd u Ciebie te iście więzienne uprzedzenia, to jak podanie ręki cwelowi automatycznie czyni Cię cwelem w więziennej podkulturze. to tak nie działa, wiesz? :) jak już pisałam wcześniej, nie zawsze kochamy się we trójkę, czasem sypiam tylko z jednym z nich. nie ustalamy tego w kalendarzu, uprzedzając Wasze "ironiczne" komentarze, pewnie rzeczy po prostu wychodzą naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEZ TO PROWO...
MAYOR OF LONDON :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaiste, nudne musi być Twoje życie, skoro kogoś, kto żyje inaczej niż Ty automatycznie uznajesz za prowokację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka niezle was wkrecila
jak zwykle hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEZ TO PROWO...
ale daliscie sie wrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, zadałaś pytanie i udzieliliśmy ci wypowiedzi, ale teraz, gdy żaba postawiła istotne pytanie i oczekuje twojej wypowiedzi, ty wymigujesz się nie masz pewności co do ich wzajemnych uczuć i winnaś to sprawdzić małą prowokacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, spieprzyłaś bardzo prostą sprawę. ­ dajesz się wkręcać w moje pytania, zamiast pisać o PROBLEMIE, z którym rzekomo tu przyszłaś po poradę :classic_cool: ­ więzienne klimaty mnie nie interesują bo nie wybieram się do więzienia, tym bardziej męskiego. za to ty zadziwiająco dużo o tym wiesz. przepustkę masz? :P ­ natomiast wiem, że faceci hetero uprawiają seks tylko i wyłącznie z kobietami. czy to z dwoma czy więcej to już nie ma znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesdfgh
PRZECIEZ TO PROWO... MAYOR OF LONDON'''' calkiem mozliwe :O swoja droga dawno temu wciagnelam sie i wiele innych osob w pewne prowo na dyskusji ogolnej :O jak sie okazalo najprawdopodobniej tez mayor of london :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba nie przesadzaj, można z dobrym kolegą bzyknąć jedną czy dwie siksy wyrwane na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×