Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WolUcjana

Żyję w związku z dwoma facetami

Polecane posty

Nie widzę nic nienormalnego w tym, że ROZMAWIAM w temacie, który sama założyłam. tak się składa, że jesteś jedną z kilku osób, które się tu wypowiadają, więc uważam za wartościowe to, żeby poznać Twoje zdanie. da mi to jakiś pogląd na to, jakie zdanie ma społeczeństwo na związki takie jakie mój. wracając do ich domniemanego biseksualizmu - myślę, że po tych kilku latach bym to zauważyła, nasza relacja jest dość unikalna i nie ma potrzebny utrzymywania przed sobą tajemnic, gdyby kiedyś chcieli poeksperymentować między sobą - nie miałabym zastrzeżeń, póki co odpowiada mi tak, jak jest, a napisałam o spłycaniu, bo mam wrażenie, że trudno uwierzyć Ci, żabo, w to, że łączy nas milin innych rzeczy, poza seksem. to nie on jest najważniejszy. i nie, nie jestem mayor of london (z ciekawości sprawdziłam w google o co chodzi i niestety się nie dowiedziałam, to jakieś wewnętrzne niuanse kafe jak mniemam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ty zmieniasz temat - to nie jest wątek o kazirodztwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdyby kiedyś chcieli poeksperymentować między sobą - nie miałabym zastrzeżeń" a może oni się ciebie wstydzą, podpuść ich kiedyś w chwili "rozgrzania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
A ulubiony serial tych chłopków to "Na wspólnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wasza relacja jest tak "głęboka" jak twój odbyt lub wagina. ­ jakoś cały czas piszesz o tym "mało istotnym" seksie. pewnie z przypadku :D ­ i jakoś nadal nie wiemy o co ci chodzi z tą radą i wsparciem. przecież masz dwóch "głębokich" facetów. niech ci radzą i niech cię wspierają. no chyba, że jednak są tylko od rżnięcia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkjiihihijjj
Mayor to gwiazda kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a szkoda bll seks jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa noga
A czy Twoi chłopcy są także w sobie zakochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppshoooooop
xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie wiesz o co mi chodzi to wróć do mojego pierwszego wpisu, to nie ja rozpętałam tu dyskusję o ich preferencjach, lecz między innymi Ty. i ciekawa jestem na jakiej podstawie opierasz swoje złote mysli na temat facetów hetero i tego czego "nigdy" nie zrobią. hm? jakieś badania autorskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to do mnie należałaby ocena ich uczuć, powiedziałabym, że tak. kochają się, ale to miłość braterska, wiem, że skoczyliby za sobą w ogień, a niekoniecznie ze sobą do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Generalnie to jesteście pojebani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka,ś
No,wreszcie trójkąt nowoczesny.Zapiszcie się do partii Palikota,macie szansę na zalegalizowania waszego ekstra związku.Palikot dopisze ten przypadek do projektu ustawy o związkach.Żartowałam jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Jedna i drugi są dojrzałymi seksualnie osobami. Nie brzydzą się "po kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Ja się nie brzydzę nawet po Azorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się pan Biedroń, może faktycznie się zapiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam okres i nie będzie bzykanka, więc chłopaki wyszli razem na piwo. Trochę się martwię, bo nie wracają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, WoIUcjana, gratuluję pomysłowości :DDDD u mnie (tej prawdziwej) jest małe l, a prawie idealny podszyw ma wielkie I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
Przecież to żart, już się tam nie rozentuzjazmowuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2342342
Znam taki związek, dwóch facetów i kobieta. Z ta róznicą że jeden facet jest gejem (sypia z tym drugim facetem), drugi facet jest bi (sypia z facetem i z kobietą), a kobieta jest hetero (sypia tylko z tym bi). Facet gej i kobieta kochają się jak siostry. Czasami kochają się wszyscy w trójkę w łóżku. Ogólnie to bardzo zżyty trójkącik i planują dziecko - facet bi zapłodni kobietę oczywiście w obecności faceta geja i wychowają dziecko w trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu jakaś pocieszająca wiadomość, nie wiesz może jak długo oni są ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2342342
Jakieś 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2342342
żyją w jednym mieszkaniu, większość znajomych myśli że to zwykli współlokatorzy, tylko dobrzy przyjaciele wiedzą jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×