Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WolUcjana

Żyję w związku z dwoma facetami

Polecane posty

Gość
bzykacie sie w trojke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigamia to chyba dotyczy mezczyzny i wiecej , jak jednej zony. Tu jest 2 facetow i 1 kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś egoistką
ja nie mam żadnego a Ty dwóch!!!! Wstydź się kobieto - żeby tak koleżankom rozbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolUcjana
bigamia to małżeństwo z dwoma osobami (płeć nie ma znaczenia), poligamia to wielożeństwo, poligynia i poliandria (odpowiednio więcej żon i więcej mężów). są rejony na świecie, gdzie prawo na to zezwala. swoją drogą, dlaczego kodeks ma decydować o tym jak mam żyć? do pytania wyżej, tak, zdarza się, że sypiamy we trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie : czemu kodeks ma decydowac? Ale niestety chcemy , czy nie , zostaly zasady ustalone takie, a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokalny kodeks decyduje, jakie w danej społeczności są normy i regulujące te normy przepisy prawa akurat w polskiej społeczności kodeks decyduje, że nie można miec dwóch mężów jakiś kodeks musi obowiązywać jak żaba chce z drugą żabą, to decyduje natura jak dziewczyna chce z dwoma chłopakami, to decyduje kodeks bo co wolno żabie, to nie tobie, człowieku :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bigamia to chyba dotyczy mezczyzny i wiecej , jak jednej zony." ­ nie, to związek małżeński z dwoma partnerami. ­ nie ma tu żadnego rozróżnienia jakiej płci. myślałam, że to dość powszechnie znane określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj tak dalej, a zazdrośnikami się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolUcjana
Tak naprawdę jest jeszcze jeden problem. Nie wiem, z którym chciałabym mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolUcjana
Nie, nie przejmuje się. Mam to czego nie ma większość dziewczyn - możliwość seksu z dwoma facetami na raz. Nawet nie wiecie jak to jest mieć zajęte obie dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolUcjana
o tym dziecku to jakiś marny podszyw ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niedoskonala , prosze o wybaczenie ,ale podszkole sie dzieki Wam :-D Nauki nigdy dosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ostatnie wpisy to nie ja, już nie powinno być z tym problemu. Co nie zmienia faktu, że taki seks jest fantastyczny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerzeee
gdybym się dowiedziała to bym nic nie zrobiła, twoja sprawa, każdy zyje jak mu się podoba mamy 21 wiek, dopóki nikomu nie szkodzicie jesteś /cie dla mnie OK! i w niczym mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, że popsuję atmosferę... ­ ...ale myślę, że to jednak prowokacja :P ­ faceci nie lubią się dzielić. a już na pewno nie faceci hetero. chyba, że są bi i zabawiają się, gdy jej nie ma :P ­ a poza tum autorka wcale nie przyszła po radę, tylko raczej pochwalić się bzykaniem w 2 dziury. przy którym zresztą faceci rzekomo hetero musieliby się o siebie ocierać... intymnymi częściami ciała. ­ coś mi tu nie gra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette111
zazdroszczę ci tego seksu, ja w ogóle nigdy nie próbowałam analnego - to musi być niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette111
nie mów, myślę, że to marzenie facetów, żeby dzielić się jedną babką - faceci są monogamiczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślę, że to marzenie facetów, żeby dzielić się jedną babką " ­ baaaardzo kiepsko znasz facetów. marzenie facetów to więcej niż jedna laska w łóżku. o ile są hetero. ­ na taki układ jak w tej prowokacji pójdą tylko biseksualiści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba dobrze pisze - przelecieć można jakąś głupią pannę we dwóch, ale własna laską podzieli się tylko dewiant :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zakrecona jestem przed spaniem :-D x Brat mojego meza zawsze wieczorem zyczy: stosunkowo dobrej nocy :-P reszte sami sobie dopowiedzccie . Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że macie sporą wiedzę na temat ludzkiej psychiki, jednakże są rzeczy, które wykraczają poza Wasz praworządny sposób myślenia :) napisałam tu, bo chciałam sprawdzić reakcję ludzi, i cieszą mnie te (nieliczne, ale zawsze) głosy akceptacji, jak widać są ludzie o większym zakresie tolerancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to już jest niestety
Pomijając fakt, że zupełnie nie wyobrażam sobie tego w praktyce, to doradziłabym koleżance, żeby sobie jeszcze raz poukładała w głowie, bo ja taki układ widzę jako same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×