Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WolUcjana

Żyję w związku z dwoma facetami

Polecane posty

Gość wpara38
Witam szkoda , że ten wątek umarł. Jesteśmy ciekawi jak poradziła sobie autorka. Nasz znajoma mieszkała kiedus też z dwoma Panami przez jakiś rok, ale niestety jeden z nich wyjechał za granicę za pracą i od kilku lat mieszka tylko z tym drugim i ponoć 2-3 razy w roku umawiają się na 2+1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wszyscy troje dobrze czujecie sie w tym ukladzie ...nie widze przeszkod , aby przestac sie z tym kryc ! Ja uwazam to za naturalne zjawisko ....i nie przejmowalabym sie krytyka ze strony otoczenia ! To twoje zycie i twoj wybor....Najwazniejsze , abyscie byli szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2013 o 22:37, Looooser napisał:

Myślę, że powinnaś znaleźć jeszcze trzeciego.

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2013 o 22:59, Eleene napisał:

a ja wolalabym nie wiedziec tego o swojej przyjaciolce .Jest to dla mnie niesmaczne i z pogranicza dewiacji. Rob sobie co chcesz , ale radzilabym nie wychodzic z tym oficjalnie . Jestem bardzo elastyczna , ale bez przesady .Nawet zapytalam meza, co sadzi o tym : moj maz w zyciu nie bylby w takim chorym ukladzie z innym facetem jednoczesnie .Nigdy !!!!!!!!!!!!!

Akceptować nie musisz, ale tolerować wypada.  Każdy zasługuje na szacunek.  Ty z mężem oceniliście i potępiacie. Nie fajnie, ale cóż.  Oto obraz, w jakim żyjemy społeczeństwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chętnie dołączył bym do młodej pary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.01.2014 o 17:58, Gość wpara38 napisał:

Witam szkoda , że ten wątek umarł. Jesteśmy ciekawi jak poradziła sobie autorka. Nasz znajoma mieszkała kiedus też z dwoma Panami przez jakiś rok, ale niestety jeden z nich wyjechał za granicę za pracą i od kilku lat mieszka tylko z tym drugim i ponoć 2-3 razy w roku umawiają się na 2+1.

 Znam lepszy przypadek, do sąsiada i sąsiadki dołączyła kochanka sąsiada. Bezcenny widok jak wracali z działki, one ciągnęły wózek pełny ziemniaków a on szedł jak król za nimi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonych

A jak z seksem kochacie się w trójkę czy z każdym osobno

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goo

Też mam dwóch mężczyzn, którzy wiedzą o sobie. Jest cudownie 🙂 Znajomi wiedzą, rodzina nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona3

Tez żyje w trójkącie od 2 lat i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Nie narzekamy na nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×