Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wigoraa

W jaki sposób szukacie pracy? Interenet, od drzwi do drzwi firm, po znajomych?

Polecane posty

W jaki sposób szukacie pracy? Jesli przez interent to na jakich stronach, wg jakich kryteriów szukać? Może pukacie od firmy do firmy i zanosicie podanie bezpośrednio do działu kadr, bo ktoś wam szepnął że może tam? A może szukacie po znajomych i liczycie na protekcję? Proszę o odpowiedzi, sama nie wiem jak się do tego zabrać. Jeszcze jedno pytanie, czy sami pisaliście CV czy korzystaliście z wyspecjalizowanej firmy, która napisała idealne CV pod was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisbetha
na różne sposoby przez neta - stron nie chce mi się wymieniać, jest ich kilkadziesiąt, czasem nawet wrzuca, frazy w google - mailing i telefony do firm - wizyty osobiste (dział kadr, szef) znajomych nie mam CV pisałam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnień czar
Rok 1982, idę na poszukiwanie pierwszej pracy po ukończeniu liceum. Brama zakładu numer 1, dział kadr - dzień dobry, może chciałbym u was pracować ? Kadrowa - a jaka praca Pana interesuje, fizyczna ?, umysłowa ? Ja - a co Pani proponuje ? Kadrowa wyjmuje całą listę wakatów Ja - A ile mogę zarobić ? Tu pada gama zarobków w zależności od stanowiska, przywileje, premie, dodatki, socjal, itd. Ja Aha, no to idę dalej poszukać... Sytuacja identycznie wygląda w zakładzie numer dwa, trzy, cztery... W końcu wybieram najkorzystniejszą ofertę, piszę podanie na podanej mi kartce papieru, jutro mam donieść świadectwo szkolne i....na stanowisko pracy. Żadnych "Currrlum Srullum", rozmów kwalifikacyjnych ani innych cyrków. TAK BYŁO !!! Ale to chyba "se nevrati" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×