Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola232323

15 latka w 4. Miesiacu ciazy

Polecane posty

Gość Ola232323

Mam 15 lat i jestem w ciąży. Nie pisze po to zeby spytac jak powiedzieć rodzicom bo o tym wiedza i prowadzi mnie pani ginekolog pasji ( ma doktora ) wiec uwazam ze jest dobra. Jest to 4. Miesiac i szczerze to w pewnym sensie jest to wpadka a w pewnym sensie swiadoma decyzja bo jakos chcialam byc mamą. :) Rodzice mi pomagaja i obiecali pomoc w wychowaniu corki (juz wiem). Mam tez pytania do mam ktore maja malutkie dzieci albo sie ich spodziewaja bo chce aby ciaza przebiegla dobrze. Jak o siebie dbac w czasie ciazy w tym okresie szczegolnie bo slyszalam ze te pierwsze 3-5 miesiecy jest ważne dla dziecka i matki. Jak chronic płód I wgl. Jakies porady jakbyscie znaly. Bez glupich odp. I prosze sie nie podszywac. Ps: ucze sie dobrze chce potem cos skonczyc pomimo ze bd mloda mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahhaaaaaaaaa
chcialas zostac mama???? buahaha, chyba mama barbie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslalam, ze to prowo
ale te skroty typowe dla nastolatek. jesli to nie prowo, to dziewczyno niepotrzebnie tu napisalas, zaraz cie zjedzą na kafe. szczegolnie ze wiele tu bezplodnych sfrustrowanych kobiet. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialas byc mama ale czy wiedzialas ze to na rodzicow spadnie ciezar wychowania? Ty jako dziecko nie masz praw do tego dziecka. Lukaj witaminy i sie oszczedzaj, ucz poki masz okazje, a po porodzie, coz, wypada zaczac rozgladac sie za praca, bo pieniadze w doroslym zyciu same z nieba nie leca, a dziecko to skarbonka bez dna...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chryste Panie!!!
Chciałaś być matką w wieku 15nastu lat? Świadoma decyzja...?Dziecko! Teraz to chyba taka "moda" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podobała wypowiedź osoby powyżej. Dodam tylko że jestem pewna że po porodzie będziesz zawiedziona co to znaczy macierzyństwo - dlatego właśnie do tego trzeba dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola232323
Na dyskusji ogolnej prowadze ten temat dokladniej wszystko jest opisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce potem cos skonczyc
"cos"... piękna wizja przyszłości ;) pogratulować skonkretyzowanych planów życiowych :D proponuję zacząć wczytywać się wnikliwie w poradniki ciążowe celem zdobycia elementarnej wiedzy na temat dbania o siebie (i dziecko) w ciąży, na którą zgłaszasz zapotrzebowanie enjoy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola232323
Mamy na tyle pieniedzy ze rodzice mnie utrzymaja bo nie jestem z patologii i nies stoje po złotówkę na chleb :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola232323
Chce potem cos skonczyc tzn. Ze nie chce siedziec w domu ale chce sie uczyc i cos w zyciu osiagnac dlatego dziecko bd miala w tym wieku bo potem bd sie uczyla a nie pracowala w spożywczaku :/ W tamtym roku bylam laureatka olimpady z matematyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glhlk
a pytalas ich czy maja ochote utrzymywac twoje dziecko zanim zaszlas w ciaze? uwazasz ze zachowalas sie w porzadku? oni maja obowiazek utrzymywac ciebie a nie twoje dzieci bo te powinnas miec wtedy kiedy sama bedziesz je w stanie utrzymac. pomyslals o planach zyciowych swoich rodzicow? czy mieli ochote wychowywac kolejne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko koleżanka....
Nie podejrzewałam że przy dzisiejszym rozpowszechnianiu antykoncepcji lub chociaż zabezpieczeń , aktualne jest hasło "dzieci mają dzieci"!!! Współczuję i tej małolacie i jej rodzicom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci
15 latka może być rewelacyjną matką , mam taką w rodzinie, chodzimy z dziećmi do tego samego pediatry , lekarka chwaliła młodą .Rodzice będą opiekunami prawnymi dziecka do ukończenia przez Ciebie 18 roku życia . Młoda robi szkołę zaocznie . a jak dbać o siebie: rób to co lubisz , jedz z "głową", nie pal , nie pij alkoholu, wcinaj witaminki jeżeli lekarka Ci zaleciła, spaceruj dużo, jeżeli nie ma przeciwwskazań, poszukaj w sieci jakichś ćwiczeń relaksacyjnych dla ciężarnych , jak najmniej się stresuj, kup krem na rozstępy dla ciężarnych, poza tym uciekaj z tego forum bo Cię zjedzą :) i powodzenia Ci życzę , bo wcale świat Ci się nie wali na głowę , zdążysz zrobić karierę , a te co robią teraz karierę nie zdążą mieć dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sld;akdakd'ak
15latka może być rewelacyjną matką, pod warunkiem, że ktoś utrzyma ją i dziecko, bo sama tego zrobić nie zdoła :o. Ba! Uważa, że to jak najbardziej ok, że przez następne 10 lat (jak nie więcej) będzie na utrzymaniu swoich rodziców - razem z dzieckiem oczywiście. Ot, dzisiejsze wyżyny i szczyty odpowiedzialności :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz moim zdaniem masz cos nie tak z glowa. Bedziesz miala dziecko w wieku 15 lat zeby potem moc zrobic kariere? Normalna raczej nie jestes. Poza tym heh, wybacz, ale jaka masz gwarancje, ze bedziesz robila kariere? Uwazasz, ze rodzice beda ci wychowywac dziecko, a ty bedziesz mamusia weekendowa? Chciala byc mamusia w wieku 15 lat...Co za smutny zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glhlk
dziwi mnie tez Twoje podejscie: najpierw dziecko potem szkola bo nie bedzie czasu. czyli kiedy Twoi rowiesnicy beda sie uczyc i chodzic na imprezy to Ty bedziesz nianczyc dziecko. nastepnie pojdziesz do szkoly z malolatami badac juz w wieku kiedy sie nie imprezuje. i co bedziesz wtedy nadrabiac stracone mlode lata? odchowasz dziecko i nie bedziesz miala z kim sie bawic bo twoje rowiesnice po skonczeniu szkoly beda rodzic dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stworzyłaś sobie osobę która od początku będzie przy Tobie i będzie bezgranicznie Cię kochała . Pamiętaj , aby odwzajemniać jej uczucia . Dbaj o ta istotkę . Pamiętaj , że musisz poświęć swoje życie dla niej , ucz się dla niej , zbieraj wiedzę . Jesteś młoda . Po urodzeniu dziecka musisz wydorośleć . Stać się przykładem . Wiele trudów Cię spotka , wiele smutków . Wiedz , że w końcu zbierzesz swoje plony . Gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz jakiejś porady , prawnej ( w związku z młodym wiekiem) prywatnej pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Natalia...
estera dupodajka kafeteryjna tez wpadla jak miala 15 lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 nie w 15 . Po 2 wykaż chodź troszkę kultury osobistej i miej szacunek do osób których nie znasz , bo obrażając i bluzgając pokazujesz jak chcesz być traktowana i w jakim domu Cię wychowano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialas zostac mama? Nie jeden raz jeszcze powiesz: o jaka ja glupia bylam. Co jest z tymi nastolatkami, jak ja mialam 15 lat to nawet nie wiem czy wiedzialam co to seks, a jak wiedzialam to byl zakazny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Natalia...
nie zesraj sie pierdolona patologiczna wywloko ps. jak tam, twoj fagas opowiedzial ci ile wyruchal dup w holandii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzisz , że wszyscy ludzie nie muszą podzielać Twoich problemów domowych/ emocjonalnych ? Bardzo mi przykro , że musisz łączyć je również ze mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Natalia...
ty estes jednym wielkim problemem i twoj bachor z wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie znam laske ktora zrobila sobie dzieciaka majac 14 lat z chlopakiem ktory mieszkal ok 80 km od niej. I co urodzila, testy gimnazjalne zdala najgorzej jak tylko mogla, mieszkala pare miesiecy ze swoim chlopakiem, potem poklocili sie o glupote, jemu ochota na dziecko przeszla, kolezance tez bo czesciej sie zajmuje jej corka jej matka, kolezanka szkole starala sie ukonczyc zaocznie, jednak dziecko okazalo sie bardziej pracochlonne i drozsze wiec musi mieszkac z mama i bratem i dorabia sobie w piekarni. Taka kariere robi, chociaz sie starala jak moga, ponoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi , ale nie lubię prowadzić dyskusji z infantylnymi ludźmi . Rozmowa z głupcem donikąd prowadzi . Także powodzenia w monologu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna 15 latko
gdzie jest tatuś dziecka? Czy w ciąże zaszłaś in vitro? Razem z owym ojcem Twego dziecka winniście się usamodzielnić i być rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbi blues widzę na topie
ha ha ha a kiedy planujesz drugie dzidzi AUTORKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×