Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola232323

15 latka w 4. Miesiacu ciazy

Polecane posty

moim skromnym zdaniem niebawem bardzo sie rozczarujesz , nie ukladaj planow na daleka przyszkolsc. Tylko sie potem zawiedziesz jak cos nie wyjdzie. Osobiscie jakbym byla na Twoim miejscu to bym usunela, ale rozumiem ze Ty chcesz miec dziecko. Ale zeby wychowac porzadnego obywatela potrzebnych jest 2 dojrzalych rodzicow, a babcia i dziadek sa od rozpieszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka Paszke
PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dslasjhddddsa
Młoda jesteś to z niczym nie powinnaś mieć problemów. Słuchaj tylko zaleceń lekarza. Dobrze się odrzywiaj, odpoczywaj. Znam kilka takich przypadków jak twój i wszystko sie dobrze poukładało. Wiek tu nie gra roli. Można miec 30m i byc złą matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dslasjhddddsa
30 lat oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahaha!!!!!!!!!!!
ale marne prowo !!! laska stwierdziła ze w 4 m-cu lekarz radiolog odgadł płec dziecka dobre hahahahahahahahaaha Żeby zakładać tematy to trzeba pojęcie mieć o ciąży :) wtedy jest szansa ze się kogos wkręci no i koniecznie na czarno się robić, pomarańcz jest typowy dla prowokatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inposible
jakie mialas pierwsze objawy ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w 15tygodniu ciąży
(4ty miesiąc) i wiem, że będę miała syna. W poprzedniej ciąży (też w 15tygodniu) lekarz powiedział, że będzie córka. Aparaty USG, szczególnie 3D czy 4D, są naprawdę o niebo lepszym sprzętem niż te przedpotopowe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja matka nawet swojego
pomiotu nie nauczyła czytać ze zrozumieniem :o toż odesłali dziewczę do lektury poradników ciążowych, co jej więcej można napisać :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złe forum wybrałaś bo tutaj zaraz na Ciebie wsiądą:) A tak na poważnie,też nie jestem za wczesnym macierzyństwie,tym bardziej w wieku 15 lat i ciężko mi wierzyć,że ktoś w tym wieku planuje dziecko,co innego jak ma 18 lat( to znam taką osobę). Ja urodziłam mając prawie 18 lat. Musisz mieć pomoc bliskich(rodziców,czy taty dziecka) aby ukończyć szkołę,pójść do pracy. Czy rodzice zapewnili Ci takową pomoc? Bo nie ma co się oszukiwać lekko nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie informacje na temat ciąży znajdziesz na różnych stronach internetowych, czasopismach. Możesz też się dowiedzieć od lekarza,czy też od mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×