Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hanna92

Nie moge dogadac sie z moim chlopakiem

Polecane posty

Gość hanna92

hej.Mam problem z moim chłopakiem z naszym związkiem. jestesmy razem już 4 lata ale codziennie się kłócimy o pierdoły. nie wiemy czego oczekujemy od siebie. nasz związek ostatnio wygląda jak monotonia codziennie to samo. przyjeżdża po mnie do pracy odwozi do domu i tyle. to tez spowodowane ze kończę prace późnym, wieczorem. Proszę go niektóre rzeczy chociaż mówi ze zrobi to na efekty nawet czekam tygodniami a nawet się nie doczekam, to co powiem wylatuje mu z 2 ucha. Nie wie czego pragnę. Kocham go i on tez mnie kocha ale jest ciężko. w czasie kłótni mówi mi straszne rzeczy ale wiem ze ja tez. ale on mnie obwinia o wszystko ze to moja wina ze on nic nie robi. A jak świntuszymy to jest szczęśliwy zadowolony i czuły a jak juz nie chce świntuszyć to sie złości. Na codzien nie czuje nie widzę ze mnie kocha nie jest wo gole czuły. On tłumaczy to jedynie tym ze dlatego po mnie przyjeżdża. wiem rozumiem. ale cały dzień? to co? gdzie ta miłość? o pocałunki i przytulanie się muszę upomnieć sam z własnej chęci tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×