Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avia123

Jak najlepiej zainwestowac oszczednosci

Polecane posty

Mam okreslona sume oszczednosci, powiedzmy 10000zl, chcialabym je ulokowac tak by w miare porzadny sposob zarabialy na siebie, po przejrzeniu ofert takich jak lokaty i konta oszczednosciowe sa zyski 4-5% w skali roku. Czy moze ktos ma inne metody inwestowania ktore przynosza wieksze zyski przy zminilizowanym prawdopodobieniestwie ryzyka strat. lub moze jakies doswiadczenia z bankami lub innymi instytuacjami finansowymi. W internecie jest tego masa, lecz prosze o wypowiedzi osoby ktore maja w tym doswiadczenie. Uwazam ze przed podjeciem decyzji warto zasiegnac porady osob doswiadczonych w tym zakresie i w dobie kryzysu. Za wszystkie merytoryczne wypowiedzi dziekuje, gllupie pomine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnyporter
Jeśli chodzi o podobny poziom bezpieczeństwa, to raczej będzie ciężko. Niestety lokaty, czy konta oszczędnościowe nie zapewnią zbyt dużych zarobków. Nie jestem specjalistą od tematu, sam rozważam właśnie możliwości zainwestowania swoich zaoszczędzonych pieniędzy. Ja myślę nad funduszem inwestycyjnym, ale to już trochę większe ryzyko. Polecam Ci poczytać o temacie na jakiś serwisach specjalistycznych. Sporo wskazówek i informacji, jak działają lokaty, jakie są rodzaje lokat i opisów innych możliwości inwestowania znalazłem tutaj - http://www.czasnafinanse.pl/produkty-finansowe/lokaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADeseba
Nie ma cudów. Im wyższy ewentualny zysk tym wyższe ryzyko. Dla ludzi chcących bezpiecznie inwestować są tylko lokaty/obligacje skarbowe,,czyli zysk 4-6% obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odważnykombinator
ja wiem jak łatwo podwoić pieniądze: ) Ale można stracic wszystko równie dobrze, narazie dwa razy ryzykowałem i dwa razy mi się udało:D 1000zł wkładam, wyjmuję 1800zł:D Niestety to zabawa dla odważnych dlatego nie będę pisał o co chodzi, ale bez ryzyka nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odważnykombinator
*ADeseba* oczywiście że cudów nie ma, można ryzykować i liczyć się z tym że wszystko można stracić lub zyskać 2x, lub można bawić sie w lokaty nie warte zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeeeeeeeeeemek:)
kombinator ma na myśli pewnie zakłady, racja to fajny interes może być, ale pod warunkiem że ma się żelazne zasady, zna się na dyscyplinie którą się obstawia, i gra za wysokie stawki czyli od 500zł w górę. Dobra sprawa ale zajebiście ryzykowna;P ale fakt faktem można zarobić kolosalną kase w godzine^ ^ Ale amatorom nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikalski
Wszystko zależy głównie od tego, o jakich sumach dokładnie mówimy. Zobaczcie to - http://www.jartom.com/hale Mając te kilka milionów inwestujcie w nieruchomości, tylko kto ma teraz taki kapitał na inwestycję? Chyba tylko firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bezpieczeństwem inwestycji jest tak że im bardziej zyskowna tym na ogół bardziej ryzykowna. Jeśli szukasz jakichś rozwiązań to tu jest trochę opcji do rozważenia http://biznes.interia.pl/gieldy/news/kowalski-inwestuje-gdzie-warto-ulokowac-oszczednosci,1934838,1844#pst64687395. W każdym przypadku przeczytaj dokładnie umowę żeby później nie było płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka8
A znacie może pojęcie kapitalizacji? Ma ono bardzo duże znaczenie dla wysokości naszej lokaty. Tutaj można się z nim zapoznać: http://www.comperia.pl/kapitalizacja-odsetek.html i dzięki temu będziecie wiedzieli, że częstsza kapitalizacja zwiększy Wasz zysk. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Firm które handlują złotem inwestycyjnym jest teraz całkiem dużo, kiedyś wybor było bardziej ograniczony. Ja mam wypróbowaną stronę na mennica24.pl. Można szybko złożyć zamówienie online, złoto jest oryginalne ,w odpowiedniej próbie (.995 przy sztabkach minimum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również inwestuję w złoto na portalu Mennica 24 polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam dealera na stronie mennica24.pl. Mam do nich zaufanie, swoje pierwsze złoto kupowałem tutaj i od tamtej pory korzystam wyłącznie z ich obsługi. Dbają o klienta, odpowiadają na wszystkie pytania, zwłaszcza bym ich polecał jeśli ktoś stawia dopiero swoje pierwsze kroki w złocie inwestycyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Ja dwa razy kupiłem małe sztabki na mennica24.pl, byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×