Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorobkiewiczowna

wkurzajacy brak odpowiedzi

Polecane posty

Gość dorobkiewiczowna

Czesto sie zdarza, ze ktos zadaje pytanie, inni odpowiadaja, staraja sie a autor/ka NIC. Zero odzewu. Ani be, ani me, ani kukuryku ;) Nie zalezy mi na wylewnych podziekowaniach ale do licha, jak czlowiek odpowiada, to chcialby wiedziec czy to sie przydalo, czy o kant dupki. Mam racje? Bo moze jestem przewrazliwiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkk
Oczywiście,że masz rację.Nieraz śledzę wątki i widzę to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorobkiewiczowna
To juz jestesmy we dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona wlascicielka
To już jesteśmy we 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem z ubocza ....
niejako rozumiem, ale z drugiej strony - pomagajac, nie powinnismy sie spodziewac podzieki, czy nawet odzewu. robimy to w konsu dla kogos, a nie dla swojego ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurde grzeczność
tego wymaga, aby coś odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem z ubocza ....
wiec mozesz wymagac grzecznosci i sie denerwowac, albo dac na luz i nie tracic energii na ten nic nie wnoszacy stresik :) ja np. jak sytuacja tego wymaga, zawsze sie staram odpowiedziec, gdy mi cos ktos napisze. ale sa takie sytuacje, ze ktos nawet nie wroci na topik, bo ma inne zajecia, zapomnial itp. itd. nie ma sensu sie tym frustrowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorobkiewiczowna
Podpowiem z ubocza - krotko i zwiezle, skoro ktos sie udziela, poswieca swoj czas, to zwykla grzecznosc wymaga wyslac bodaj emotikonke. Tu nie chodzi o oczekiwania na wylewne podziekowania a o zwykla kafeteryjna grzecznosc. Kafeta zeszla na psy, wiec bodaj takimi gestami mozna uprzyjemnic pobyt. Poza tym nie jest Ci po prostu milo, ze komus Twoja rada sie przydala? Jak nie ma odzewu, to takie pisanie w proznie. Na ulicy, obcy spyta Cie o cokolwiek i bez wzgledu na uzyskana odpowiedz, dziekuje. Zdaje sie, ze troche podjudzasz, bo skoro wisi Ci i powiewa, to wystarczylo tak napisac a nie pisac o zadowoleniu wlasnego ego i frustracji - czy nie za wielkie slowa na taki temat? Milego wieczora wszystkim. Na tym konczymy nasza mila pogawedke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem z ubocza ....
zgadzam sie z toba :) oczywiscie, ze grzecznosc tego wymaga i jest nam milo, jak ktos sie do naszego wpisu jakos odniesie. nie podjudzam. tylko probuje unaocznic, ze nie ma sensu sie smucic, czy denerwowac, ze ktos nie odpowiedzial. bo to moze byc nawet nie ze zlej woli, czy lenistwa. kafeteria (internet w ogole) jest tak efemeralnym "miejscem", ze ktos sie pojwi tu, tam, potem zapomni, ze w ogole o cos pytal. reasumujac: zgadzam sie w calej rozciaglosci, ze grzecznosc wymagalaby cos odpowiedziec. ale z drugiej strony - miejmy swiadomosc, jaka jest natura internetowych komunikacji i nie smucmy sie po prostu, ze ktos nam nie odpowiedzial, wiec stracilismy czas, czy nie dostalismy odpowiedzi, wiec to jakis troszke ubodlo nasza dume :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorobkiewiczowna
Znaczy obie dwie (i nie tylko, jak mniemam ;) ) mamy racje. Ale chcialam rowniez tym watkiem podpowiedziec tym nieodpowiadajacym, ze jednak to nie za bardzo... Wieczor coraz milszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem z ubocza ....
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to wkurza, bo
nie wiadomo wtedy czy autorka w ogóle czyta temat czy niepotrzebnie się produkuję :o A wystarczyłoby zwykłe "dziękuje za odpowiedź"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem z ubocza ....
masz racje. pewnie, ze nic nie kosztuje moment zauwazenia czyjejsc dobrej checi. ale z drugiej strony - nie mysl niegdy, ze "niepotrzebnie" cos napisalas :) jak nie ona, to ktos inny to przeczyta, zawsze komus sie moze przydac. pewnie, ze w idealnym swiecie kazda przysluga zostanie zauwazona, ale nawet swiat realny ma daleko do idealu, a co dopiero forum internetowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×