Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Czy są tutaj panowie 30+???

Polecane posty

Jakbym miał iść do łóżka i perwersyjnym być do tak czułej i wrażliwej kobiety wolałbym sobie fiuta odgryść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kran z orgazmami
mam 33 lata. O co kaman. Nie jestem prawikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzmocilla
Nie jesteś prawikiem, ale nie wiesz o co kaman? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzmocilla
A Ty naszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzmocilla
Ale przede wszystkim dlatego, że mały ruch :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te intelektualne zmysły są zatrzaśniete i trzeba nie lada wysiłku aby te zmurszałą brame myślową otworzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to da, jeśli napiszę Ci, że skończyłam 3 fakultety?uwierzysz? pewnie nie...książki to nie to samo - chcę słyszeć (czytać) jak mężczyzna wyobraża sobie seks ze mną - wiem, że robi to właśnie w tym momencie i to jest podniecające...że gdzieś tam jest ktoś, kto myśli o tym właśnie w tej chwili...nie chcę Cię obrażać, ale jeśli nie rozumiesz, to się chociaż nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepaść Ty wytwarżasz bo albo sobie jaja robisz albo.........nie chcę Cie obrażać i nie dokończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzmocilla
Ja rezygnuję. Znużyła mnie Wasza rozprawa. Choć wierzę słowianko, że Ty byś mnie nie znużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat studiów dzisiejszych mi nie opowiadaj.Tumany z dysleksją oraz niedouczeni po tych fakultetach leczą ludzi(np.lekarze)i zdrowych robia kalekami do końca zycia.Jak takie studia mają być to należy wybic co do nogi tych po kilku fakultetach.Tylko szkodę przynoszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, dziękuję grzmocilla a Ty duchu mimo wieku życia jeszcze nie znasz widzę...jeśli nie masz pracy - edukujesz się dalej...jestem pewna że nikomu nie szkodzę, wręcz przeciwnie, pobudzam zmysly, bo dziś jestem pianistką...choć najpierw polonistykę skończyłam dobrej nocy i wszystkiego co najlepsze - odechciało mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak łatwo cie zniechecić.Poczytaj sobie dziecinko dobrego erotyka i zmysły wyostrzą bardzo dobrze Twoje pragnienia.Dobranoc.Nie życze koszmarnych snow.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś uważnie czytał, zrozumiałbyś, że myślę, że to nie to samo...Erotyki już tak na mnie nie działają a na literaturze się znam. Zniechęciłam się, bo czuję, jak bardzo wydaje Ci się, że jesteś mądrzejszy...nie przeczę, że bardziej doświadczony (pewnie z racji wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kran z orgazmami
Sory, musiałem odejśc od netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kran z orgazmami
Hehe, wiem o co kaman. Wcale nie dziwię sie temu topikowi. Osobiście wolę dojrzałe kobiety. "Kobieta jest jak wino"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kran z orgazmami
ochotę na co ? :) idealny ? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×