Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za stara zeby pracowac

praca w hipermarketach pomocy

Polecane posty

Gość za stara zeby pracowac

Moze ktos z Was ma wiedze, gdzie sa aktualnie przyjecia w hipermarketach zreszta gdziekolwiek w centrum Warszawy ??? Mieszkam poza stolica i zupelnie nie mam pojecia gdzie sie starac. Niby bebnia ze ciagle poszukuja na tzw kase a jak co do czego to nie ma. Wyczerpalam juz wszystkie mozliwosci a mam dzieci na utrzymaniu i musze pracowac . Moze ktos z was przypadkiem cos wie i pomoże :-). No i czy przyjma 43 letnia kobiete z wyksztalceniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Maria Rozpór Trzepiekoński
Idealny profil na niewolnika w supermarkecie : -wiek 20 lat -dyplom ukończenia uczelni -tytuł profesora -15 letnie doświadczenie Oferujemy -praca od świtu do nocy i w nocy -brak prawa do przerwy -wizyty w sraczu odliczane od zarobków -zarobki 899,99 miesięcznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvsmnl
spróbuj w Auchan w Wola Parku, myślę że tam cię przyjmą i z tego co wiem tam jest umowa o pracę i pakiet socjalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu6u
OFERTA DLA STUDENTÓW i nie tylko Hej, Oferuję Wam pracę w sam raz dla studenta lub osoby która chce dorobić ;) sama nim jestem i bardzo polecam! Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=15446 nie wymagają żadnych danych osobowych! Wypełniamy ankiety w zamian za które dostajemy nagrody i GOTÓWKE którą przelewają na konto. Firma jest w pełni wypłacalna. Co prawda to nie duży zarobek, ale starczy na imprezkę, czy fajny ciuch polecam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokstr
Ja polecam spróbowac w biedronce (jeronimo martins) zobacz na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,27750 oni mają naprawde git warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×