Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość call center yghnnn

Pracował ktoś w call center? jak tam jest

Polecane posty

Gość call center yghnnn

Jak jest z pracą w call center? Bo znalazłam od pn do pt 8-16 bardzo mi odpowiada. Ale jak tam jest atmosfera,jakie wynagrodzenie i umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowa najczęściej
zlecenie, atmosfera to zależy od tego na jakich ludzi trafisz, ja pracowałam w dwóch firmach i mialam 3 kierowników- pierwsza to kompletna porazka, laska wprowadzala taka atmosferę, że nikt z nikim nie rozmawiał nawet, kolejna- super babka i nawet praca przy niej lepiej szła, potem był facet nawet ok, ale tam był najlepszy zespół i atmosfera między ludzmi fantastyczna. jesli chodzi o sama pracę, to jest to niestety wyczerpujące zarówno psychicznie, jak i fizycznie ( czeste infekcje gardła i krtani ), a zarobki raczej marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveyouuu234
tragedia. Nigdy przenigdy tam nie pójdę już. Byłam raz wytrzymałam 1 miesiąc. To nie jest praca dla każdego. Jeżeli lubisz siedzieć na słuchawkach, i mówić przez 8 h w kółko tą samą regułkę, to możesz iść. Ogólnie ludzie w CC zmieniają się bardzo często, bo mało kto tam długo wytrzymuje CHOCIAŻ! zdarzają się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dorotka
jest tam cudownie miła atmosfera rodzinna żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek4521
Trzeba to lubić i tyle. Na forum jednego z CC gowork.pl/opinie_czytaj,31342 jest wiele pozytywnych wpisów, ale narzekacze tez sie znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×