Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłanarzeczonka

jak długo trwa organizacja wesela?

Polecane posty

Gość miłanarzeczonka

mam wybór terminu w czerwcu tego roku i nic oprócz sali nie mam... czy jest sens bo nie wiem czy się wyrobię:? odłożyć może na przyszły rok? bardzo proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja organizacje weela zaczełam od 18 czerwca 2012 a slub miłam 13 października 2012 i sie spokojnie wyrobiłam ze wszystkim.wiec tez powinnas dać rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifkaf
jesli zdolasz na czerwiec zalatwic wolnego fotografa, kamerzyste w zaleznosci co wolisz i jakis zespol/dja to z reszta na pewno sie wyrobisz. Od razu musialabys zaczac rozgladac sie za suknia, zaproszeniami, ale bys sie wyrobila czasowo na pewno. Wiec zorientuj sie czy zdobedziesz na ten termin orkiestre i fotografa jesli tak to dzialaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłanarzeczonka
bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zespół załatwiłam sobie dnia nastepnego z fotografem miałam bardzo łatwo bo moj kolega jest fotografem i nie musiałam dlugo szukac na zaproszenia sie czeka okolo tygodnia jak zamawiasz na allegro.w ogole to wiekszosc rzeczy kuplam na allegoro i zaoszczedzilam duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłanarzeczonka
dobry pomysł z tym allegro:) bo jeżdżenie za tym wszystkim mnie przeraża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz sie zdecydujesz na slub w czerwcu i bedziesz chciala brac go w kosciele to odrazu zapisuj sie do poradni rodzinej bo tam sie zapisac to gorzej czasami niz z sala a to nie ma miejsc a to urlop itp.ale powinniscie dac rade.powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifkaf
ja zamowilam tez na allegro zaproszenia, pudelka na ciasto, winietki. Tak na dobra sprawe ja tez mam wesele w czerwcu (29). I dopiero teraz pelna para ruszaja przygotowania, bo wczesniej za cokolwiek to bylo bez sensu sie brac. Suknie zalatwilam z poczatkiem 2013 roku, a reszta popmalu sklada sie teraz do "kupy". Ale fakt sala, fotograf byly zaaltwiane juz 1,5 roku wczesniej wiec to by mnie najbardziej na te chwile martwilo wiec sie musisz rozejrzec i zaklepac od razu. Powodzenia w przygotowaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłanarzeczonka
zorientuję się w jak najszybciej o to co napisałyście! dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że jest szansa byście się wyrobili. poszukajcie w internecie spisu najpotrzebniejszych rzeczy, terminarza, zabierzcie się do działania i odhaczajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy od Was - w zasadzie sala najwazzniejsza my mielismy we lipcu, rezerwacje zrobilismy w styczniu, suknie zamowilam w czerwu (w salonie u kolezanki pewni w innym by mi nie uszyli), dj tez mi polecila i tez bylo 1 spotkanie, a za cala organizacje wzielismy sie gdzies w marcu ale powoli - w zaszdie bylo wszytsko na ostatnia chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie byl problem w tak krotkim okkresie z zespolem. Koniec końców się udalo, trafilam na nich www.key-band.pl i nie zaluje ani troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy czy rodzina jest zgodna i nie ma problemow i niedomowień. U nas najwiekszy problem byl z transpotrem gosci, bo sporo osób musiało dojechac spoza miasta, ale z okolic. Narzeczony chcial wynając busa ale kierowca chcial za duzo, jak dla mnie. Mi udało sie znalezc tanszą opcję, wynajmując kilka taksowek od http://www.radiotaximpt.krakow.pl/oferta-dla-firm . I byla klotnia i wymiana zdan, a to wiadomo strata czasu, bo w koncu i tak staneło na moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy głównie od terminów na salach weselnych i w kościele. Jeżeli chodzi o niektóre sprawy poboczne np jak w moim przypadku - chciałam mieć pokaz fajerwerków, pozło szybko i sprawnie bo postanowilismy że nie będziemy się sami tym zajmować tylko wynajmiemy sobie firme pirotechniczną żeby mieć mnej problemów i znaleźliśmy tą http://www.clickpyroart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaswojegomęża
Generalnie wszystko można szybko i sprawnie zorganizować, ale największym problemem jest sala oczywiście. Dobre domy weselne mają zaklepane terminy na długo do przodu. Moja znajoma na przykład organizowała wesele w hotelu Haston we Wrocławiu. Praktycznie „od ręki” jej zorganizowali przyjęcie – bo też nie dawała sobie rady z organizacją. Widać po prostu hotel ma doświadczenie w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego czy szukasz firm sama czy przez portal http://www.slubiweselle.pl/. Tutaj znajdziesz wszystkich którzy pomogą ci zorganizować wesele. Od sali weselnej, hotelu do gości, po wynajęcie fotografa, kamerzysty, zespołu, kapeli weselnej. Dzięki tej bazie ofert szybko wszytko zorganizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkkkkkkaaa
My zaczeliśmy załatwiać wszystko w kwietniu, a ślub w sierpniu:) Także ze wszystkim sie można wyrobić, oczywiście nie planowaliśmy wesela, tylko takie przyjecie na 25 osób w restauracji gdzie są dwie sale - my bierzemy te mniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meters
Stawiajcie wyłącznie na sprawdzone firmy, nigdy anonimowe marki, bo nie o to tutaj chodzi - http://firmyweselne.pl/katalog-firm-start Moim zdaniem wykonawca powinien być łatwy do oceny i sprawdzenia, czyli po prostu mieć jakiś dorobek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Jedni zorganizują wesele w miesiąc a inni potrzebują na to nawet dwóch lub trzech lat :) Ja chcę wziąć slub w przyszłym roku, w maju. Myślę o zgłoszeniu się do http://www.greatday.pl/ Słyszałam, że jak mało kto znają się na organizacji wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne jest aby stosunkowo wcześnie zdecydować się na kamerzystę i fotografa. Lepsze firmy mają zarezerwowane terminy daleko w przód a pamiątka weselna to bardzo ważna sprawa. U nas pierwszym krokiem była rezerwacja usług firmy videomirków, ponieważ nagrywali u naszych przyjaciół i zrobili to świetne. Oprócz typowego wesela mamy również teledysk weselny coś w stylu http://videomirkow.pl/galeria/film-galerie/#all/1/grid (ten ostatni z muzyką Eneju) Generalnie bardzo wyluzowana ekipa, która niczym nie różni się od gości weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednie miejsce pod takie tematy to forum weselne - http://firmyweselne.pl A planowanie imprezy należy rozpocząć moim zdaniem jakieś 3 lata wcześniej - przynajmniej jeśli chcecie mieć w konkretnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele to duże przedsięwzięcie, jednak można zjeść z kosztów. Jeżeli mamy zamiar robić małe wesele tylko dla najbliższej rodziny, to nic nie sto na przeszkodzie, żeby zrobić wesel choćby w swoim mieszkaniu. Więcej można jednak znaleźć w tym artykule: http://www.doradcy-kariery.pl/2016/07/16/wesele-w-mieszkaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
Moim zdaniem to zależy, komu na czym zależy;) Da się fajne wesele i w dwa miesiące zorganizować, ale trzeba się wtedy liczyć z ustępstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieśkaaa77
Mi osobiście bardzo długo zajęło wybranie odpowiedniego transportu, bo nie mogłam się zdecydować pomiędzy samochodem a bryczką. W końcu stanęło jednak na samochodzie ze względów praktycznych :) Wybraliśmy taką firmę https://www.primetaxi.pl/auto-do-slubu/ . Bardzo ładny samochód ( nowy mercedes e klasa) i kluturalny kierwca, który znał się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas poszło wszystko bardzo sprawnie. Wesele organizowaliśmy w Krakowie więc pierwszy problem to była sala. Wybraliśmy Best Western Premier (bylismy tam kiedyś na weselu znajomych) I to był strzał w dziesiątkę bo sala jak z bajki a personel bardzo pomógł nam w organizacji wesela więc wszystko szybko poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje nie warto bawić się w organizacje wesela, tylko najlepiej zlecić to jakieś firmie trzeciej, która przygotuje wszystko za nas , tak jak naprzyklad http://fotobeskidniski.pl/organizacja-wesela-porady/ . Załatwili wszystko, a gośćie bawili się przednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak znajdziecie termin, czy będzie chciało wam się szybko załatwiać wszystko :P polecam rozejrzeć się po stronie www.gdziewesele.pl dużo usług w jednym miejscu więc powinniście sobie szybko poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×