Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natt

19tc i słabe kopniaki ...

Polecane posty

Hej. Mam mały problem, jestem w 19tc i chodzi mi tu konkretnie o kopniaki :) Był pewien okres jakiś 1-2tyg temu odczuwałam w nocy impulsywne kopniaki, teraz nie czuje ich prawie wcale ... Czy powinnam się czegoś obawiać ? Dodam, że jest to moja pierwsza ciąza i czuję sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty tak serio???
napisałaś, że nie czujesz ich prawie wcale, ale cos jednak czujesz, tak? jak czujesz od czasu do czasu, to jest ok, bo dziecko ma jeszcze duzo miejsca i może tak sie odwróciło, ze nie czujesz jego ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 20 tc i czuje mala gdzies juz od 3 tyg, to moja 2 ciaza... i tez rusza sie niregularnie... ma swoje ciche dni... tez sie martwie, bo te slabe kopniaczki czuje bardxiej po prawej stronie.... i tylko tam, ale moze tam wlasnie jest ulozona... ide do lekarza w pon to sie dowiem co i jak :-) mam tez detektor tetna plodu, wiec ja podsluchuje :-) Mysle, ze Twoje watpliwosci powinien rozwiac Pan Doktor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W 19tc
to nie ma się co dziwić, że ruchy dziecka sa jeszcze słabe. Dziecko nie jest jeszcze aż tak duże żeby mogło się rozpychac we wszystkie strony i nie ma się co dziwić, że na tym etapie ciąży nie czujesz ich jeszcze codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×