Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropla beskidu9

Co myslicie o gotowaniu Ellie Krieger z programu polsat food???

Polecane posty

Gość kropla beskidu9

EK jest dietetyczka i niby pokazuje jak gotowac smacznie i diwetetycznie, tylko ze ja nie kupuje tego smacznie bo to takie nie jest. Boi sie tluszczu jak diabel swieconej wody :P pomijam juz fakt , ze nie jest zbyt mila... i mnie osobiscie drazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla beskidu9
nikt tego nie oglada ? to moze chociaz bosonoga contesse i jej Jeffrey'a ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie ....
nie ogladam, ale tez chetnie poslucham tej dyskusji :) mysle, ze brak tluszczu nie powoduje koniecznie, ze cos jest tniesmaczne, ale trzeba miec we wszystkim umiar, nie wiem jak jest u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla beskidu9
u niej jest tak mleko 0%, zero smietany bo tlusta , mozzarella chuda , ser chudy , wszystko beztluszczowe . Bosacka kiedys mowila w tvn style , ze beztluszczowy nabial mija sie z celem bo wapn sie nei wchlania. Kiedys zaprosila ta Ellie goscia na kolacje i podala uwaga: kurczaka z rozna kupnego(!) sernik z chudego sera bez podstawy z ciasta bo kaloryczne :D i jakas tam salatke z sokuiem z cytryny :D gdybyscie widzieli miny tych gosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie ....
przez przypadek wlasnie zobaczylam jej ksiazke pt. "so easy" tak ogolnie przelecialam i w przepisach jest tluszcz. nie rzucilo mi sie w oczy nic nabialowego, to fakt. w paru miejscach sery "low-fat". i ze nabial bez tluszczu to ani smaku, ani zdrowia - to tez fakt. ale przepisy i zdjecia wygladaja apetycznie. jest bardzo duzo aromatycznych przypraw. jest konkretne mieso, b. duzo warzyw. owoce morza jak na zawolanie, jak indyk, to "dziki" ;) moim zdaniem w tej ksiazce jest smaczne jaldo, ale co ona tam wyrabia w telewizji to nie wiem, bo nie ogladam tv wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie szukam przepisów z tego programu.Nie wszystko jest takie do niczego jak powiadasz. Sos do sałatki np. z majonezem. A że kupny kurczak? No cóż, kiedy po 12 godzinach pracy, przychodzisz do domu i masz jeszcze zrobić kolację ( dobrze by było na ciepło) to dobrze jest mieć w zanadrzu coś gotowego, co można wyciągnąć ze spiżarni czy lodówki i dodać do dania. Nie zawsze mam też czas na bieganie po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosacka nie jest dietetykiem, a dziennikarką. Lepiej powoływać się na autorytety w tej dziedzinie, a nie na twory medialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
autorytety w tej dziedzinie potwierdzaja uwage bosackiej, ze nabial bez tlusczu mija sie z celem. dostarcza wylacznie bialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×