Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulana

Świadectwo pracy- nie prawidłowe informacje dot. ilości umów

Polecane posty

Gość Paulana

Dostałam świadectwo pracy na którym widnieją trzy pozycje dotyczące okresu zatrudnienia. daty - czas próbny, daty- czas okreslony, daty - czas nieokreślony. Wydaje mi się (nie wiem jak jest teraz) że w latach 2007-2012 umowę na czas nieokreślony otrzymuje się z trzecim razem co zawarto w świadectwie pracy. W tym czasie samych umów o pracę miałam 6. Czy takie świadectwo pracy jest prawidłowe? Czy mogę prosić o jego poprawę? W okresie umowy na czas określony rzeczywiście miałam więcej umów niż jak wynika z świadectwa. Czy mogą je tak łączyć czy powinni je rozbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araucaria
z tego co wiem pracownik może w ciągu 7 dni poprosić o zmianę świadectwa pracy. może poczytaj sobie na takiej stronie www.radapracownikow.pl często z niej korzystam bo maja dość jasno wytłumaczone PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadrowa na godziny
Podsyłam link do Rozporządzenia z wytycznymi jak sporządzić Świadectwo pracy. http://chaberconsulting.pl/pliki/pobierz/rozporzadzenie-ministra-pracy-i-polityki-socjalnej-z-dnia-15-maja-1996-r-w-sprawie-szczegolowej-tresci-swiadectwa-pracy-oraz-sposobu-i-trybu-jego-wydawania-i-prostowania.pdf Moim zdaniem obie formy są dopuszczalne: 1. Wpisanie daty zatrudnienia jako daty pierwszej umowy i datę zakończenia jako datę końca ostatniej Umowy. 2. Wypisanie 3 kolejnych umów wskazując daty rozpoczęcia i daty zakończenia poszczególnych umów i oznaczają to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×