Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziulla 23

Trudne seksu poczatki czyli jak uczyliscie sie rozkoszy !?

Polecane posty

Gość Maggie Mae
Oczywiście, że nastolatki mają świadomość że to się może skończyć ciążą ale jeżeli zdają sobie z tego sprawę, zaczynają współżycie a później jest lament, wyrywanie sobie włosów z głowy, płacz, szloch i zgrzytanie zębów to znaczy ze nie były na to gotowe i tyle, bo były niedojrzałe i chociaż wiedząc jakie mogą być konsekwencję zdecydowały się na to. Trzeba umieć ponosić konsekwencje swoich czynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
nie chce wcale bawic sie w dyskusje o aborcji nie wiesz co sie komu wydaje z powodu bycia starszym tak,wiele osob uwaza cie za dziecko. to nic zlego, zadna ujma. pendzior niby czemu mialbys ja zostawic po wykorzystaniu? nie mowie,ze nadal ja wykorzystujesz,ale na poczatku waszego zwiazku tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska w...
słodka - znaczy się, że się chwalił na około i poszła plota :( najgorsze kurestwo jakie mógł zrobić młodej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie Mae
emo jolka, no w momencie kiedy ktoś próbuje się włączyć do rozmowy i do dyskusji i dowiaduje sie ze jest dzieckiem to moze sie poczuc potraktowany protekcjonalnie nawet jeśli nie jestem jeszcze dorosła, jeśli wy jesteście dojrzalsi i więcej wiecie o życiu ( czego nie kwestionuje)...to mimo wszystko dziwnie jest usłyszeć coś takiego jeśli wypowiedź jest na temat i nie wydaje mi sie zeby brzmiała jakos szczegolnie infantylnie. Bycie dzieckiem nie jest ujmą, jednak potraktowałam to jako takie "ty sie dziecko nie odzywaj bo sie nie znasz", może ja po prostu też źle zrozumiałam, nie wnikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy popełnia błędy. Najważniejsze by umieć wyciągnąć z ich konsekwencji wnioski i nie popełniać ich w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska w...
i chciał odejść do ciebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie aż tak - ale zdradził nas przed nią, nie panował nad sobą gdy mnie widział i się domyśliła...i do dziś się to ciągnie za mną...bo mieszka dwie ulice dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska w...
mówicie sobie dzieńdobry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak...gorzej - jego córka wybudowała się obok mnie i jest moją sąsiadką...ale mądra żona nie poinformowała dzieci więc raczej nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska w...
fajne klimaty a co z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczcie sobie gość ma 60 tkę prawie...nie cierpię tego jego uśmieszku jak mnie widzi...strasznie mnie żałuje, że jestem sama z dziećmi, bo mąż właściwie mieszka w innym kraju...wolałabym nie mieć z nim kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska w...
długo romansowaliście? dużo seksu było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpa w zielonym
a wnuczka ile ma lat? zeby przypadkiem dziadek sie do niej nie dobieral skoro juz ustalilismy ze jest pedofilem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - dziś to wiem,to pedofil, ale niezły był...też się nad nią często zastanawiam ale chyba nie będzie w swoje gniazdo robił...w dodatku jego żona to kobieta z klasą - odezwała się na ten temat tylko raz, a teraz normalnie ze mną rozmawia...Myślę, że tylko jego wini za to...nawet ostatnio zaproponowała, że bańki mojemu dziecku zrobi, taki miało okropny kaszel...zrobiła, wypiła kawę...kultura ale to trochę chore dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska w...
dość ciekawe dzieciństwo miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu.ja
nieźle jak na nastolatkę - aż tak cię przypiliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna 2000
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×