Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieewoolnicaaa

Zrobię wszystko

Polecane posty

Gość nieewoolnicaaa

Błagam pomuszcze mi... jest problem z moim telefonem (samsung galaxy note 2 ) Otóż sciągnęłam pewną aplikację i telefon sie wylaczyl ... prawdopodnie byl to wirus... gdyby ktos mi pomogl bylabym bardzo wdzieczna.. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kootkaa mrrr
Jak ci pomogę zrobisz dla mnie wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieewoolnicaaa
Zależy czego oczekujesz... Naprawde na tym telefonie są ważne dane Naprawde Pomocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwarta kolejka na koszt firmy
może zaproś chłopaka na bzykanko w hotelu na koszt własny? :classic_cool: :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieewoolnicaaa
Gubie sie nawet w tym co pisze jestem w rozpaczy... blagam o pomoc zrobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukaaaaa
Zabawimy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukaaaaa
Zabawimy sie nieewolnicaaaaaa zabawimy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przycisk podgłaszania, home i power... Wciśnij wszystko naraz. Później wybierz wipe data factory reset... dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadxzac po poziomie wielkiego problemu i po tym gdzie zostal przedstawiony (erotyczny??) to masz jakies 14 lat spadaj dziecko potem beda ludzi scigac za pedofilie tylko dlatego, ze jakas niedorznieta malolata akurat sobie wymyslila poogladac co stare dziady pisza boze telefonik nie dziala tragedia zyciowa skocz z najblizszego wiezowca tylko lbem w dol jak dobrze przywalisz to moze ci sie myslenie przypadkiem wlaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukaaaaa
Zrobisz wszystko spotkamy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieewoolnicaaa
Sukaaaaaa : Pomoz mi a poznamy sie blizej SamanthaJones : Wlasnie problem w tym ze wgl sie nie chce wlaczyc.. naciskam te guziki i nic... wyskakuje ikonka baterii po czym znowu sie wylacza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieewoolnicaaa
Ow ow : Wyobraz sobie ze to jest zyciowa tragedia... gdybys wiedzial jakie sa wazne dane na tym telefonie zmienilbys zdanie... wystawilam ten temat ma wielu kategioriach tego forum tylko jakos dziwnie odpisują tylko na erotycznym... jak widac wielu jest zboczencow takich jak ty ktorzy mysla główką a nie głową...... blagam o pomoc jesli jest ktos w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro te dane są takie ważne, to idź do jakiegoś serwisu komputerowego, który zajmuje się odzyskiwaniem danych (jest ich mnóstwo). To nie kosztuje wielkich pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieewoolnicaaa
Brahmin : Tak wiem ale teraz nie mam jak a potrzebuje Sprawny telefon na jutro rano... dlatego siedze na 10 forach i blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie możesz wyjąc kart SD (czy jaką tam masz) i zgrać danych na komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziwią się galerianką. :O I co można pomyśleć o takim człowieku, co za samsung galaxy note 2.... Przecież w tym momencie zawstydziła samego Doriana Graya. :D To samo dotyczy tych niedorostków, którym wydaje się że sztuka to namalowanie wierne odtworzenie rzeczywistości, jak to robił włoski malarz, którego nie znam teraz z nazwiska, bo chociaż w jego czasach laski wilgotniały że tak pięknie może zobrazować rzeczywistość, kiedy ja w ułamku sekundy pierrdolnę zdjęcie Wa-wy i to jeszcze z pożyczonej komórki od jakiegoś Chińczyka, czy Japońca, którzy zgrywają podróżników. Dziadowski świat odkrywali właśnie ludzie z Europy. Nam to nie było dane. :( Dlatego teraz jesteśmy postkomunistyczni a to dzięki NAM, mocarstwo na glinianych nogach zawdzięcza swoje święto narodowe. :) Do czego zmierzam, byle chłop co widzi tylko cep i koniec motyki nie zrozumie że sztuka nie polega na tym by zawsze było co do garnka włożyć. :O Tak myśląc, urodziłeś się, przeżyłeś i może ktoś rzuci ci garstce piachu. Wiem. wiem :O ale nie mogłem się powstrzymać, wybaczcie. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieewoolnicaaa
Mam zapisane w pamięci wewnętrznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieewoolnicaaa
Michał : Chyba sie nie zrozumielismy... czytaj uwazniej na przyszlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze bateria sie popsula skoro tak.. nie wiem jak Ci pomoc... wejdz na forum elektroda.pl tam Ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;amp;#039;,Zullus:?
bez pamięci z tel Twoja pamięć nie funkcjonuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×