Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzyszłaMamamama2013

Czy nagły hałas może wystraszyć i zaszkodzić dziecku w brzuchu?

Polecane posty

Gość PrzyszłaMamamama2013

Jestem w 19 t.c. Dziś stłukłam nagle 2 talerze przy czym hałas był niesamowicie przerażający, głośny... Teraz zamartwiam się czy taki nagły huk mógł tak bardzo wystraszyć dziecko, że mógł mu zaszkodzic? :( Martwię się, a to moja 1 ciąża więc nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamamama2013
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie nic nie
słyszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obraź sie przyszła mamo
ale jesteś przewrażliwiona i trochu przesadzasz w tym momencie dziecku nic się nie stało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamamama2013
dlaczego mnie obrażasz? Wypraszam sobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
nie ma takiej opcji, dziecko w brzuchu nie słyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booniaa
ja piernicze, no taka głupota chodzaca jak autorka nie powinna sie rozmnazac serio, na jakiego debila ty kobieto dziecko wychowasz przy swoim poziomie wiedzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamamama2013
booniaa to proszę pokaż swój poziom wiedzy a nie obrażaj obcych osób na forum. Dziecko prawdopodobnie słyszało ten huk, dlatego zapytałam czy mogło się wystraszyxc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booniaa
litosci:O:O ogarnij rozum cielęcino bezmyślna, przestan myslec macica i uruchom mozg moze poczytaj cos wiecej niz tylko kafeterie, poczytaj cos o ciazy, rozwijajacym sie plodzie itp rece opadaja na taka głupote jak twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę,że twoja mama w czasie ciązy co dzień tłukła talerze i nie tylko bo tobie halas zaszkodził w życiu płodowym i prosze oto efekty w postaci tego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziecko nic nie słyszało ;) z tego co wiem, to dziecko zaczyna słyszeć w 23 tygodniu ciąży i jest to głównie bicie serca i dźwięk pracujących jelit. Dziewczyny, nie nabijajcie się z niej! napisała, że to jej pierwsza ciąża i pewnie dlatego tak panikuje... za kilka dni sama się będzie z tego śmiała, ale dzisiaj jest przerażona, jak każda przyszła mama :). Postarajcie się ją zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaCZYLIbiedronka
Trochę to smutne, że zamiast konkretnej odpowiedzi obrażacie kogoś, i to bardzo niefajnie. Żal mi was, hejterzy. Co do hałasu, to możliwe, że słyszało, ale bardzo przytłumiony. Dzidziuś jest dobrze chroniony, wody płodowe tłumią dźwięki i nic złego stac się nie mogło. Nie martw się tylko, bo zamartwianie i stres już konkretnie mogą dziecku zaszkodzic! Lepiej pogłaszcz brzuszek, pośpiewaj coś i najnormalniej w świecie pociesz dzidziusia, tak, jak byś to zrobiła gdyby Twoje małe dziecko czegoś się wystraszyło. Uszy do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko prawdopodobnie jest od 19 tyg wystraszone jak słyszy jaka głupia będzie miało matkę haha ten huk tluczonych talerzy nie zaszkodził napewno ale ty lepiej nic nie mów przez następne 21 tyg bo jeszcze dziecko usłyszy i będzie się stresowalo ze taki bezmozg się rozmnarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie :D ale podobno nie można ręką dotknąć zadnego miejsca gdy się przestraszysz (a konkretnie na widok myszy/szczura) :P bo w tym miejscu wyskoczy myszka..... nie wiem ile w tym prawdy :D ale koleżanki mama opowiada ze jak była z nia w ciąży to tak wlasnie zrobila, inny chłopak u nas w szkole ma myszke na całym policzku . Strasznie to wygląda xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to przyklad polskiej idiotki, wychowujacej przyszle polskie pokolenie. Ten kraj juz upadl. Zostaly w nim same kretynki, smieci. Dzieci takich matek beda nastepnym bezrozumnym, ciemnym i zabobonnym kretynstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do odpowiedzi powyższych - można współczuć umysłom tak upośledzonym przez bezpodstawną nienawiść do drugiej osoby. O braku kultury tu już nie wspomnę, bo o tym mowić nie trzeba, gdy coś jest aż tak widoczne. O poziomie i głupocie człowieka wlaśnie świadczy poziom kultury - gdy mamy tu przykład całkowitego jego braku, można tu mówić też o braku inteligencji. Aż szkoda, że na świecie żyją takie wypełnione jadem "Panie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee no cos ty... Ja juz mam dziecko jestem w zaawansowanej ciazy i czasami tak wrzeszczy ze masakra to plod musialby nerwice juz miec he he he he ;) Bardziej czuje straszne ruchy jak sie kiedys na meza wydarlam... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dziecko napewno słyszało, byc może sie wystraszyło ale nic złego mu nie bedzie. Jak bedzie większe to poczujesz jak w takim wypadku cię kopnie lub sie gwałtownie poruszy. Nie martw sie, pogłaszcz brzuszek i przedewszyskim pamiętaj ze dzidzi bardziej szkodzi stres niż hałas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do tych co po tobie tak jadą... mi bardziej szkoda waszych dzieci!!! to wy pełni jadu i nienawiści nie powinniście sie rozmnażać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana martwilam się o to samo w ciazy! Ba, nawet byłam na głośnym koncercie i potem się martwilam. Wkrecilam sobie, że dziecko się wystraszy halasu i dostanie zawalu ;-). raz się moje dziecko wystraszylo. W nocy przez sen tak podskoczylam, wiecie. I ono ułamek sekundy później też tak podskoczylo w moim brzuchu. To byla juz bardzo zaawansowana ciaza. Bałam się potem czy wszystko ok. Nic mu nie będzie, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś zjeb intelektualny wykopał stary temat, chyba po to żeby się tu produkować ze swoimi kalekimi myślami, a wy odpisujecie. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna w ciąży

Nie rozumiem czemu obrażacie dziewczynę. Jest artykuł, że hałas może uszkodzić dziecku słuch w łonie matki. Pytanie jest więc jak najbardziej uzasadnione. Jeśli chcecie kogoś obrażać to lepiej nie piszcie nic. 

Wstyd mi za was... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×