Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy wreście zrozumiecie

kiedy wreście zrozumiecie !?

Polecane posty

Gość kiedy wreście zrozumiecie

że Wasze studia są dzisiaj o kant d.upy rozbić ! ja jestem analfabetą i mam zaj.ebistą pracę, a moi koledzy po studiach pracują w ochronie za 5 zł albo na kasie w Tesco za niewiele więcej a śmiali się ze mnie jak szedłem do zawodówki i zaraz po niej zacząłem pracę w budowlance, zdania dobrze po polsku nie potrafię sklepać a mam 5 tyś. na miesiąc z kładzenia fliz, i kto sie teraz śmieje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anekatips
zgadzam sie z tym ze studia w polsce sa do dupy, dlatego studiuje w UK, ale z facetem ktory pracuje fizycznie i szczyci sie brakiem edukacji bym sie nie umowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anekatips
a 5k w polsce to znowu nie tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anekatips
5 tyś. zł na miesiąc to jak piszesz dla Ciebie nie dużo. Pozwól że zapytam dlaczego tak uważasz ? czy jesteś naprawdę tak poj.ebana czy tylko udajesz ? ku.rwa księżniczka się znalazła, druga paris hilton, co pewnie nawet palcem nie kiwnęłaś bo masz dzianych rodziców i ci sie we łbie poprzewracało od tej kasy, nienawidzę takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Ja cię nie mogę, jak ty tak zawsze rozpoznajesz chłopa od baby, to ja nie chciał bym się z tobą spotkać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _do wyżej
przeczytaj jeszcze raz pierwszy post anekatips to się dowiesz jakiej jest płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Potwierdzam, nie chciał bym cię spotkać w realu :O Już nawet nie pytam o umiejętność czytania ze zrozumieniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WREŚCIE??
a cóż to znów za twór?? chyba WRESZCIE!!! i nikogo to nie razi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
A mnie wciąż dziwi skąd zawiść takich ludzi... I teraz tylko czekać na "gdzie twój dyplom" Akurat 5 tyś to nie jest dużo. I nie będziesz kładł płytek do 60 tki. Bo sobie kolana po 10l rozjebiesz. Ale studia jak najbardziej nie mają sensu poza kilkoma kierunkami. Ale nie przegada nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _do wyżej
o moje kolana sie nie martw cizia, a do 60 spokojnie bede kładł :D ...tak jak mój stary, który ma obecnie 65 lat i dalej kładzie flizy i nie tylko więc nie pitol jak nie masz pojęcia o tej branży ty utrzymanko swojego chłopaka, co Was łączy ? - sponsoring, za noc bierzesz 1 tyś. zł że 5 tysiami tak gardzisz... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
za 5 tyś nie kupisz mieszkania proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _do wyżej
...ale przynajmniej wynajmie, nie sprzedając swojego ciała za więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, niepodważalną prawdą jest, że wykształcenie niema żadnego związku z zarabianiem kasy. Nieraz totalny głąb akademicki świetnie prosperuje, a gość po kilku fakultetach tyra w jakimś zaplutym liceum jako nauczyciel. Mimo to, studia zaliczyć warto. Choćby z tego powodu, że dobre wykształcenie poszerza horyzonty i pozwala zobaczyć więcej możliwości do zrobienia dobrego interesu. W związku z powyższym, ja osobiście na siłę do nauki bym się nie pchał, ale jakby była możliwość, to obowiązkowo poszedłbym na studia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawa to kombinowac.... masz pomysł na cos bez szkoły ? to smiało.... masz pomysł z ta szkoła ? to tez smiało... wazne by miec pomysł i dobrze kombinmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wazne by miec pomysł i dobrze kombinmowac" Właśnie szkoła pomaga w znalezieniu pomysłu! No i trochę w kombinowaniu... Dlatego zachęcam pójść na studia jeśli masz taką możliwość. Ale powtórzę raz jeszcze - lepiej nie na siłe!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×