Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alicjaa2106

Częste, długotrwałe ruchy dziecka

Polecane posty

Gość alicjaa2106

Witam kobitki :) męczy mnie pewna sprawa. Może któraś z Was też tak miała albo ma... Otóż jestem w 27 tygodniu ciąży i czasami mam wrażenie, że mój synek w ogóle nie śpi. Rusza się cały czas, kopie, przekręca, przepływa, przesuwa się ma czkawkę itp. Jak zaczyna o 9 gdy się obudzę to rusza się cały czas, nie zależnie od tego czy leżę, siedzę chodzę, cały czas go czuję. Może co parę godzin są jakieś przerwy ale góra na 5-10 min. Nie jest to nic bolące tylko bardzo przyjemne :) Dodam, że to nie pojawiło się nagle, tylko trwa już jakiś czas, tydzień ,dwa. Pierwsze ruchy poczułam w 17tc, a od 18 czułam je już codziennie, z tygodnia na tydzień coraz mocniej, bo wiadomo dziecko większe. W czwartek miałam usg i wszystko jest ok. Tydzień temu byłam w szpitalu i był właśnie taki dzień gdzie czułam ruchy non stop, zmierzyli tętno i wszystko było w porządku. Nie wiem czy może odczuwam wszystko bardziej dlatego, że jestem bardzo szczupła, brzucha nie mam dużego (90cm) a dziecko waży już ponad 1kg :) Może któraś z Was też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×