Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babadraba

termometr bezdotykowy

Polecane posty

Gość babadraba

od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem termometru bezdotykowego żeby nie dręczyć dziecka rektalnym. Słyszałam, że wskazania bezdotykowych często są niedokładne. Czy możecie poradzić na co warto wydać kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
ja mam taki ponad rok i w sumie ,temperaturę mierzy dość dokładnie bo sprawdzałam zawsze starszemu synowi jeszcze rtęciowym a dla młodszego to idealny termometr bo on wywala zwykły bo mu za długo .http://www.ceneo.pl/4551354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka bez pazurka
mam ten sam i też sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam ten sam
Mam ten sam, wcześniej używałam taki do ucha i nie był wiarygodny a ten z linka jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka bez pazurka
wiadomo, że rtęciowe są najlepsze. ale ja nie potrzebuję dokładności co do jednej kreski. używam termometru o to, żeby kontrolować, jak temperatura spada. a jak dziecko spi to lepiej mu "piknąć" w czoło niż wybudzać na mierzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toksyczna, a używałaś bezdotyk
owego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asefcasc csdasc
Rtęciowych nie ma już nawet w aptekach, ostatnio chciałam kupić, byłam w dosłownie DZIESIĘCIU i wszędzie powiedzieli, że nie ma ich już w hurtowniach, są wycofane ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka bez pazurka
ja niedawno na allegro zamawiałam rtęciowy :P lubię miec taki w domu- dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
ja miałam rtęciowy - niby wiarygodny ale mierzenie koszmar- u mojego dziecka nie było mowy - jeden douszny ale był totalny kit - elektroniczny w miarę ale zbytnio mu nie wierzyłam a przy dziecku ważne jest to 5 kresek w górę czy w dół - w koncu kupiłam http://www.ceneo.pl/11522228 i jestem mega zadowolona - w pełni wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

Ładnie mierzy nonContact odkąd go kupiłam cały czas działa tak samo szybko. Ten termometr mi bardzo polecała kuzynka, zachwalała że szybki że dokładny i faktycznie wszystko się potwierdza. Świetny przyrząd jeśli ma się niemowlaka w domu....a jak się ma bliźniaki jak ja to już w ogóle ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraa
Dnia 31.01.2019 o 13:32, Gość tamara napisał:

Ładnie mierzy nonContact odkąd go kupiłam cały czas działa tak samo szybko. Ten termometr mi bardzo polecała kuzynka, zachwalała że szybki że dokładny i faktycznie wszystko się potwierdza. Świetny przyrząd jeśli ma się niemowlaka w domu....a jak się ma bliźniaki jak ja to już w ogóle ;- )

Kupowałam niedawno termometr Non Contact i nie mogę narzekać. Prosta logiczna instrukcja obsługi, wystarczył tak naprawdę rzut oka chwila moment i już wiadomo było jak uruchomić badanie itd. Podczerwień jak do tej pory się nie zawiesza, szybko wyłapuje wynik, oby tak było dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Zdecydowałam się na kupienie Multitemp trochę namówiona przez koleżankę i powiem że naprawdę udany zakup. Termometr mierzy temperaturę róznymi metodami, można dotykowo można przez podczerwień, jak komuś w danej sytuacji wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Dostałam Non Contact od znajomych, którzy używali go przy ich dziecku jak było niemowlakiem. Dla mnie rewelacja. Szybki i bardzo dokładny pomiar temperatury ciała. Do tego pomaga zmierzyć temperaturę wody do kąpieli, a z tym ma problem zdecydowana większość młodych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×