Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulka99

zmiana miejsca zamieszkania a wizyty ojca

Polecane posty

Witam. Mam takie pytanie. Co zrobic w sytuacji gdy ojciec dziecka po ustalonych wizytach nie odwozi dziecka pod wskazane miejsce? Chodzi dokladnie o to ze przy rozwodzie mial ustalone ze zabiera mala we wtorki i czwartki z miejsca zamieszkania moich rodzicow gdzie narazie jeszcze mieszkam z corka. Teraz moja sytuacja sie zmieniła poniewaz przeprowadzilam sie do partnera. I zeby byla jasnosc w tym samym miescie, kwestia doslownie 4, 5 kilometrow a co najlepsze to teraz ma blizej niz wczesniej. i tu zaczely sie problemy byly stwierdzil ze nie bedzie odwozil dziecka pod nowy adres bo w pozwie ma napisany adres zeby dziecko zabrac i odwiezc tam gdzie mieszkam z rodzicami. Wiem ze robi to po zlosci ale taki jest i zawozi dziecko do rodzicow, rodzice dziecko odbieraja tylko ze bez sensu jest przyjezdzanie pod blok rodzicow zeby odebrac dziecko od tatusia i wracac do domu bo jemu sie ubzduralo ze dziecko do 18 roku zycia ma przebywac tam, bo on ma napisane tak w pozwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
On robi wszystko jak się należy, skąd odbiera dziecko tam je odwozi. Jak dziecko będzie z tobą pod nowym adresem i z tego miejsca będzie je odbierał to i pod ten adres je odwiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×