Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGATka121

SZUKAM PRZYJACIELA I KOCHANKA W JEDNEJ OSOBIE, CZY TACY ISTNIEJĄ ???

Polecane posty

Gość dik
Podaje ci mój nr tel jak chcesz to napisz sms. Zobaczymy co z tego bendzie 726548182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATka121
gdyż nie posiadam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taki cygan
lukasz84w@o2.pl masz Agat .zaufalem Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KErownik Na moj gust raczej jest małe prawdopobieństwo odnalezienia kogos wlasciwego... na forum. Takie rzeczy tylko na filmach i to romantycznych. A tutaj samotni napaleńcy. Jednak z drugiej strony chciałbym sie przekonać że sie myle OOO śmiała teza kogoś kto również jest na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KErownik
a to żałuj że nie do mnie własnie ucieka Ci wielka miłość, przyjaźn i namiętność;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATka121
Dziękuję za zaufanie. To miłe. W takim razie kończę temat. I dziękuję za zainteresowanie moim postem. Wszystkich serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lover Boy
tak się składa, że mogłabyś być moją córką. Wirtualny kochanek ? Niby jak na skajpie będziecie się bzykać? Toż to desperacja w twoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KErownik
Ja na tym forum znalazłem sie w konkretnym celu... A tu po prostu zbłądziłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taki cygan
czekam na Ciebie wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie zasadniczy jesteś, cygan, jak na kogoś, kto kręci lody za plecami żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze primo nie trawie samozwanczych kierownikow!!! Drugie primo samotnych napalencow wokolo miliony... W koncu trzecie ;) trzeba umiec oddzielic plewy od ziarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... za duza wiare w ludzka inteligecje pokladam... Najlatwiejszym sposobem poderwania panny jest ja olac ;) I wlasnie tym sposobem dalas sie zlapac wasatemu meksykaninowi. Tylko ja zauwazylem ze cyganska zaklamana bladz mowil ze ma na imie marcin a mail ma lukasz?! Kurwa jak ja oszustow nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lover Boy
pokapoka - więcej honoru chłopie - łakomisz się na byle pindzie? zaprezentuj się nieco na forum to same laski będą się do ciebie dobijać :) A cygan to przecież złodziej - więc jeszcze będzie płacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... za duza wiare w ludzka inteligecje pokladam... Najlatwiejszym sposobem poderwania panny jest ja olac ;) I wlasnie tym sposobem dalas sie zlapac wasatemu meksykaninowi. Tylko ja zauwazylem ze cyganska zaklamana bladz mowil ze ma na imie marcin a mail ma lukasz?! Kurwa jak ja oszustow nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za dobre slowa... Ale kto ci powiedzial ze kogos szukam Nie nazekam na nieurodzaj cipek A podajac poczte, eh naprawde ciekawi mnie co to za czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×