Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Absolwenta 20

Czy rozsyłanie Cv za pracą po całej Polsce to dobry pomysł....

Polecane posty

Gość Absolwenta 20

...bo nigdy nie wyjerzdzałem tak daleko od domu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolwenta 20
co miałaś na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że mi np. byłoby szkoda jechać 350km po to, by się dopiero na rozmowie dowiedzieć, że proponują mi 1200 netto na umowę zlecenie na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolwenta 20
za tyle to odpada tak z chociaż 1800 na rękę biorąc wynajem pokoju , utrzymanie sie na swoję drobne wydatki i żeby cos odłorzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfffgfggh
tylko kto cie zatrudni analfabeto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jadąc na rozmowę nie wiesz czy będziesz pracować ani tym bardziej czy dostaniesz pracę. Umiesz coś za te 1800 na rękę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona rozwiana33
tyle to moja matka po 35latach pracy nie ma, a ona 20l zero doswiadzenia chcilaby 1800 rozbawilas hahahahhahahha mloda jedz do hollandii malolatow szukaja tam , wpiszw ggogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadrowa na godziny
Zawsze można zapytać jakie warunki daje Pracodawca przez telefon wspomnieć że dzieli Was droga np. 350 km - z pewnością uzyskacie informacje jaka jest maksymalna stawka i jakie godziny pracy i jaki zakres prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksmitk
Kadrowa chyba dawno nie szukała pracy, bo nie wie, że pracodawcy pensji strzegą jak tajemnicy państwowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadrowa na godziny
Nie szukałam pracy - ale zatrudniam w imieniu Pracodawcy - i udzielam tego typu informacji jeśli zainteresowany o to zapyta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniku
jesli nie straszne ci dojazdy czy przeprowadzka, to czemu nie. mozesz np sprobowac w eniro, maja placowki w duzych miastach w calym kraju. wcale nie potrzeba mega doswiadczenia. wystarcza chec do nauki i pracy. moja dobra kumpela była u nich na rozmowie kwalifikacyjnej jest teraz na okresie probnym. normalnie dziewczyna pesymistka od urodzenia bardzo sobie chwali wiec moze warto sprobowac u nich. No jednym slowem trzeba szukac bo kryzys coraz mocniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×