Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anastazja 345

Jak pomóc siostrze odzyskać dawny rozsądek ?

Polecane posty

Gość anastazja 345

Od pewnego czasu moja siostra ma chłopaka na początku wszystko fajnie ,ale ona zaczęła strasznie się zmieniać pod jego wpływem. Są dopiero 4 miesiace ze sobą ,a ostatnio dowiedziałam się ,że ona u niego zostaje na noc bo "wracała późno z pracy i pociągu już nie miała" no OK rozumiem ,ale przecież mogła nocować u np naszej cioci która mieszka niedaleko jej pracy to ona wolała jechać do chłopaka. Ona zawsze była bardzo ostrożna , rezolutna dziewczyna ,a teraz widzę ,że zwariowała zachowuje się jak panna lekkich obyczajów bo co ona niby u tego chłopaka robi ? Nasz tata przeżywa to strasznie bo siostra wcześniej nigdy nie stwarzała takich problemów zawsze trzymała na dystans facetów , pozwalała się zdobywać nie było mowy żeby nocowała u kogoś. Ostatnio to była wielka awantura bo siostra powiedziała ,ze być może za jakiś czas się wyprowadzi do tego swojego faceta ,a tata próbował przemówić jej do rozsądku. Z resztą ja sobie nie wyobrażam jak ona to widzi ?..że niby jak przed ślubem chce zamieszkać z nim ? i co tam chcą robić niby ? ...W dodatku odnosi się do taty bez szacunku bo powiedziała ,żeby nie wpierdzielał się w jej życie ,a on przecież ma chyba prawo wiedzieć co jego córka chce zrobić i ma prawo wyrażać swoje zdanie ? Ja już nie wiem jak przekonać ją ,żeby się opamiętała i było jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×