Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onomatopejaa

Jak zabić czas siedząc w domu z małym dzieckiem?

Polecane posty

Gość Onomatopejaa

Mam ten luksus, że moja dzidzia jest bardzo kochana, dużo śpi, mało płacze i generalnie nie wymaga specjalnie dużo uwagi. Mieszkanie mam małe i staram się na bieżąco dbać o porządek, więc sprzątanie i prace domowe też nie zajmują mi dużo czasu ;) No i wszystko fajnie, ale nie wiem jak zabić czas siedząc w domu z małą. Trochę spacerujemy razem, trochę się z nią bawię ale nie oszukujmy się - wymachiwanie grzechotką nie jest specjalnie fascynującym zajęciem :) Mam w ciągu dnia tak przynajmniej 2-3 godziny z którymi nie bardzo wiem co zrobić i tak sobie wymyśliłam, że może zacznę brać udział w konkursach internetowych. Tylko nie wiem czy to przystoi babie po 30-tce czy to raczej rozrywka dla dzieci :) Fajnie byłoby coś wygrać i dorzucić do domowego budżetu :) Widziałam że są strony, które ułatwiają zbieranie głosów w konkursach, takie jak np. http://hellbuzz.pl/ tylko jeszcze nie sprawdziłam czy to faktycznie działa - ktoś z was coś wie na ten temat? A może macie jakiś inny pomysł co porabiać w ciągu dnia siedząc w domu, gdy dzidzia śpi? Tylko nie piszcie: książki i telewizja, bo to jest właśnie to co robiłam do tej pory i potrzebuję odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdcbjk6
nie wiem, czy chcesz wrocic do pracy, ale stawilabym na rozwoj wlasny, nauka jezykow, oprogramowan komputerowych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej...
dokladnie zrob cos dla siebie..jakis kurs online doksztalcic się i rozwinac z dziedzinie ktora cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem to
Jest sporo fajnych stron internetowych, serwisów tematycznych, możesz np. przyłączyć się do www.toster.pl , to sserwis, w którym możesz dodawac i oceniać zdjęcia i filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×