Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inga_1989

Od kiedy i od czego zacząć kompletowanie wyprawki?

Polecane posty

Gość inga_1989

Czy w 4 miesiącu mogę już zacząć zakupy? Doświadczone mamy wypowiedzcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfh
pierwsze śpiochy kupiłam w 4 miesiącu jak byłam później dopiero ok 7 miesiąca zabrałam się za reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja podobnie jak
Ty zastanawiam się od czego mam zacząć kompletowanie wyprawki:) Jestem w 6-tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej czemu nie ;)
Że tak powiem nie odczuje tego tak Twój portfel niż gdybyś miała wszystko na hurra kupić np. w 8 miesiacu. Po drugie moja droga to nigdy nie wiesz jak się potem będziesz czuła, może popuchną Ci nogi, może nie będziesz najlepiej się czuła ( nie straszę po prostu biorę wszystkie opcje pod uwagę ;) ) Po trzecie jak będziesz czekać do ostatniej chwili to pewne zakupy mogą okazać się nieprzemyślane. Po czwarte możesz urodzić troszkę szybciej jak się maleństwu pospieszy na ten świat ;) A poza tym każdy nawet najdrobniejszy zakup dla maluszka cieszy nieziemsko więc nie odbieraj sobie tej przyjemności teraz :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej czemu nie ;)
Aaa od czego to w sumie ma małe znaczenie, grunt żeby na koniec było wszystko. Najlepiej zrobisz jak stworzysz sobie listę i sukcesywnie będziesz wszystko kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalineczkaka
ja w 5 miesiącu zaczęłąm kupowac i doprze bo dzidzi urodziło się na początku 8 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij kiedy chcesz.
Ja wyprawke zaczęłam kompletowac koło 30tc. Najpierw ubranka, później Lozeczko, materacy, pościel no a później wózek i fotelik do auta. Teraz jestem w 37 i dokupuje takie drobiazgi jak butelki, smoczki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam po 30 tygodniu: Wszystkie rzeczy higieniczne dla dziecka i dla mnie kupiłam w jednej hurtownie. Miałam przygotowaną listę co do szpitala i na początek. Łóżeczko i pościel to na samym końcu a wózek to zamówił mąż jak byłam w szpitalu. Ubranka sporo dostałam ale dokupiłam już resztą jak dziecko było na świecie bo wiedziałam jaki rozmiar.Na początek miałam po kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama88
dobrze to sobie stopniowo rozłożyć. Na różnych blogach są listy, w sumie bez sensu sie powtarzać, ale od siebie podrzucę, że warto przy wyprawce zwracać uwagę na dobre materiały, u nas kocyk uczulał. Fajnym rozwiązaniem są np bambusowe otulacze. Polskie firmy mają takie w dobrych cenach np. http://lullalove.com/ / Ogółem warto patrzeć na funkcjonalność, wybierać nawet prostsze rzeczy ale dobrze zrobione/zaprojektowane. Część wyprawki można zrzucić na gości, zorganizować baby shower:D heheh pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamajka

pamiętam jak dziś kiedy sama szukałam w necie wątków o kompletowaniu wyprawki 🙂 na jednym z for dziewczyny polecały listę z pinknomore.pl/blog/archiwum/wyprawka-dla-niemowlaka-czyli-na-co-zwrocic-uwage-planujac-zakupy i w sumie u mnie wszystko z tej listy się sprawdziło 🙂 Ja bym jeszcze od siebie dodała poduszkę do karmienia. Dla mnie to okazał się niezbędny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×