Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruuuuuuuun

mam wystający brzuch, ale tylko ta część od pępka w dół...

Polecane posty

Gość ruuuuuuuun

staram się robić ćwiczenia ba brzuch, ale czuję że pracuje mi głównie ten fragment nad pępkiem, a tam gdzie mi najbardziej streczy czyli dolna część brzucha nic, ani nic nie czuję, ani nie chudnie... jak skutecznie zmniejszyć tą część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuuuuuuun
niee rozstęp to na pewno nie jest chyba faktycznie muszę dłużej popracować nad tymi dolnymi partiami, ale nawet jeśli staram się robić ćwiczenia na te dolne partie, to i tak czuję bardziej że pracuje mi góra brzucha, nie wiem co robię nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tako samo!!!
od gory brzuch jest ok a potem taka oponka odtsajaca od pepka w dol :/ robilam juz brzuszki i inne ciczenia ale jakos nie schodzi :/ moja mama miala/ma identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem ze
a spróbujcie ręką naciągnać w górę ten wypukly odcinek bo może to skóra - ona najczęściej po odchudzaniu (nawet nie po tym drastycznym) badz po ciazy odstaje wlaśnie w taki sposób. I nie mam na myśli jakiejś wiszącej i rozciagnietej fałdy skóry ja tez mam takie cos ogólnie brzuch jak stoję wyglada ładnie skora jest ładna ale ta czesc jest wlasnie wypukła jak sie schyle w pół to dopiero widzę że jednak mam troche tej skory luźnej i jak podciagne tą część do góry to brzuszek płaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmmme faatale
Też mi się zdaje,że to będzie skóra. *Galabek pomógłby zabieg wycięcia tej skóry, ale wątpię aby chirurg podjął się tego, nie będzie wycinał 2 czy 3cm skóry (chodzi mi o szerokość tej fałdy skórnej która miałaby być wycięta), zreszta wydaje mi się,że lepiej się z tym pogodzić niż mieć paskudną bliznę po takiej operacji. Myślę,że nie jedna kobietka chciałaby tylko taką wypukłość mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabek
ale ja nie bylam w ciazy ani nawet nie bylam nigdy otyla. Kilka cm wiecej mialam, nie sadze zeby ktos zgodzil sie na zabieg bo to jest naprawde niewielkie.... Ale mi przeszkadza bo po d sukienka wystaje, chcialabym jakos to zniwelowac cwiczeniami albo nawet dieta:/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmmme faatale
Golabek - a codziennie te sukienki zakładasz? ;) jak raz na jakiś czas to proponuje gorset modelujący pod sukienkę założyć jeżeli sukienka jest bardzo obcisła. W sumie gorset to za duzo powiedziane bo to raczej taki pas. Zawsze możesz jeszcze,katować się ćwiczeniam i może coś pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabek
nie codziennie, ale przy jakies bluzce i spodniach tez to widac:/ nie wiem czy to nie przez spodnie biodrowki:/ cwicze cwicze i nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym mu powiedziala
Ja bym się na twoim miejscu tym nie przejmowała Po co gonic za idealnością:P Myślę ze mało kto zwróci uwage na taką wypukłość:) Tylko ze my kobiety mamy właśnie taką jazdę że trza perfekcyjnie wygladac i czepiamy się szczegółów zamiast patrzeć na całokształt:)a to chore niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjbjh
może spróbuj jakiegoś kremu ujędrniającego czy modelującego... Ja przy ćwiczeniach 6 weidera stosuję serum termoaktywne rozgrzewające i mam wrażenie, że powoli robi się troszkę mniej. Nie obiecuję że będą efekty ale może warto spróbować... najwyżej stracisz tylko ok 14 zł za krem (bo mniej wiecej tyle kosztował mój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×