Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheExpendables

Szukam kobiety chętnej do seksu lub znajomości mam 22latka zapraszam tylko stars

Polecane posty

Gość lfghfsj
Znowu ??? Daj se chłopie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonezik
Twoim problemem jest ,że nie robisz...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfghfsj
Dalej nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimnkj
psie,chyba nie jestes atrakcyjny skoro tu szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzraeLLLLLLLLLLLLLLLLLL
...bowiem wasz czas się wypełnił..... oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo I widziałem, gdy otworzył Baranek jedną z owych pieczęci, i słyszałem jedno ze czterech zwierząt mówiące, jako głos gromu: Chodź, a patrzaj! Zwycięzca: I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał. Wojna: A gdy otworzył wtórą pieczęć, słyszałem wtóre zwierzę mówiące: Chodź, a patrz! I wyszedł drugi koń rydzy; a temu, który na nim siedział, dano, aby odjął pokój z ziemi, a iżby jedni drugich zabijali, i dano mu miecz wielki. Głód: A gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej. I słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: Miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu. Śmierć: A gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez zwierzęta ziemskie. (Ap 6, 1-8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przynajmiej jestem atrakcyjny a ty się tu wypowiadasz bo jesteś prawiczkiem haha tacy jak ty co krytykują innych to jest poprostu żal a ja szukam tu bo z kafe są dzikie suczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu
podaj maila do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illegal
22 latka a 94 rocznik ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy w mailu musi to być koniecznie rocznik kiedyś jak zakładałem pocztę to wpisalem sobie tak i tak zostało do dzisiaj specialnie nie będe nowej poczty zakładał bo każdy myśli że to mój rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×