Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaka

mus czekoladowy pytanie

Polecane posty

Gość kasaka

w przepisie na prosty mus czekoladowy jest napisane bypodgrzac wode z pokruszona czekolada czy dobrze rozumiem czekolade wrzucam do tej wody czy rozpuszczam ja nad woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaka
i jeszcze zapytam jesli zrobie ten mus teraz to moge go podac dopiero wieczorem nie bedzie za sztywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
Na garnku z wodą postawić miseczkę, do której należy wkruszyć czekoladę.Pod wpływem temperatury czekolada się rozpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
Jakie masz składniki tego musu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaka
aha czyli jednak czekolade nie dodaje do wody, w przepisie mam czekoladę, 4 jajka, 4 lyzki wody, 2 lyzki masla, 3 lyzki cukru pudru i smietankę 30%. jest napisane by w garnku podgrzac wodę z pokruszona czekolada. dlatego pytam, bo nie pisze, ze nad woda ta czekolade tylko z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaka
lotta robilas moze taki mus czekoladowy? czy on ma byc o takiej konsystencji budyniu czy po wlozeniu do lodowki zrobi sie sztywny, twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
Kasaka , nie biłam jeszcze takiego musu. Myślę ,że powinno być tak ,że należy utrzeć jajka z cukrem na puszystą masę( jajka koniecznie umyj wodą z płynem do naczyń) potem dodaj letnią , płynną czekoladę i połącz delikatnie z ubitą śmietaną.Mam nadzieję ,że masa nie będzie za rzadka.Dla pewności można dodać pół łyżeczki żelatyny rozpuszczonej w małej ilości wody.Jak by miała pytania to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×