Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam pytanie,dziękuje za odp.

Pytanie dotyczące książeczki sanitarnej,ktoś pomoże?:)

Polecane posty

Gość Mam pytanie,dziękuje za odp.

Jeżeli badania zrobiłam na nosicielstwo w grudniu, i nie poszłam jeszcze do lekarza z ich wpisaniem do książeczki to nie będę miała żadnych przeszkód aby pójść za tydzień? Zamierzam iść za tydzień,koszt wpisu 50 zł. Tylko czy nie będzie problemem że nie poszłam od razu? Z drugiej strony te badania są na całe życie podobno. I czy jak już je wpiszę to mają one jakąś datę czy faktycznie są już na całe życie? dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikijjuh
na pewno nie są na całe życie. trzeba je ponawiać co jakiś czas tylko nie pamietam w tej chwili co ile. przecież jeśli teraz nie jesteś nosicielem czegoś to nie jest powiedziane że do końca życia nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie,dziękuje za odp.
Czyli co ile jest ważna? Gdzieś wyczytała,że co rok chodzi się po pieczątkę do lekarza medycyny pracy..... Czy jak pójdę teraz to lekarz mi je wpiszę bez problemu,pomimo że robiłam badania w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE JAK JA MAM TYLKO
książeczkę i badania tylko z kału, a te badania są podobno na całe życie to dlaczego piszecie,że nie są? Też je muszę tylko wpisać. Badania z kału na nosicielstwo są na całe życie. Innych badań nie mam zrobionych,bo są jeszcze prześwietlenie płuc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×