Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yuuna

"Plamienie implantacyjne" tuż przed miesiaczką

Polecane posty

Gość Yuuna

W dniu, w którym powinnam dostac okres zauważyłam na wkładce "bladoróżowy" śluz i zastanawiam się co to może oznaczać. Oczywiście po około dwóch godzinach nastąpiło krwawienie, ale czytałam, że jeśli jest się w ciąży to mogę występować tzw. plamienia implantacyjne właśnie o podobnym zabarwieniu. Tylko gdzie tu miejsce na krwawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, krwawienie implantacyjne nie może wystąpić w dniu spodziewanej miesiączki. dostałaś okres, w żadnej ciąży nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
może wystąpić plamienie w dniu miesiączki. nie każda kobieta ma co do dnia. jednej zarodek zagnieżdżenie się 6 dni a innej 9 dni, wiec SleepingSun nie pisz głupot bo ginekologiem na pewno nie jesteś. a ja jestem pewna że takie plamienie może wystąpić, to jest po prostu zbieg okoliczności. jakie plamienie to dosłownie kilka kropli krwi a potem już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę, że faza lutealna trwa 14 dni to Twoje wyliczenia są o kant tyłka potłuc. gdyby tak było, żaden test ciążowy nie wyszedł by pozytywnie, bo od zagnieżdżenia do zauważalnego wzrostu beta hcg musi minąć 5,6 dni. plamienie implantacyjne nie może wystąpić w dniu spodziewanej miesiączki (następnych razem się dokształć, zanim postanowisz umieszczać na forum swoje wynurzenia :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
o matko a jak mam Ci to udowodnić. moja siostra tak miała, wszystko miała wyliczone i wiedziała ze tego dnia dostanie @, i myślała ze dostała. a to plamienie trwało chwilę, kilka kropel. potem już nie krwawiła, a tydzień później okazało się ze jest w ciązy i ma teraz córkę. nie każdy ma wszystko jak w zegarku, można mieć spóźnioną owulację. dobra jesteś ginekologiem to bądź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
i często własnie kobiety mylą miesiączkę z implantacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''wyliczanie'' cyku to kolejna głupota. nawet jak owulacja jest spóźniona to w dalszym ciągu w dniu miesiączki nie można mieć krwawienia implantacyjnego. rozumiesz dlaczego? bo długość fazy lutealnej jest stała, bez względu na to kiedy ona występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zawsze faza lutealna
Trwa 14 dni przecież.. Moze byc troszkę krócej np 12 ale tez troszkę dłużej, wiec jaknajbardziej mogło to byc plamienie implantacyjne. W jakim sluzie je mialas? W białym czy przezroczystym? Ja miałam w przezroczystym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, moja droga plamienie implantacyjne to odrobina krwi, miesiączka to obfite, trwające kilka dni krwawienie. nie da się tego pomylić. no chyba, że w społeczności kafe, bo coraz częściej się tu czyta o okresie jako pierwszym objawie ciąży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 dni w dalszym ciągu niczego nie zmienia, ponieważ jajeczko może być zapłodnione przez 24 h, potem przez dzień, dwa sobie wędruje do macicy i tam od razu się zagnieżdża, nie trwa w nicości zastanawiając się czy lepiej będzie po prawie, czy lewej stronie :O przeliczyć, czy poradzicie sobie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia16.
a ja miałam okres 2 dni , w 1 dzień normalne krwawienie a w drugi brązowe plamienie , teraz jestem w 12 tc pozdrawiam ps wszystko jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia16.
zaznaczam krwawienie normalne dosłownie , zużyłam 4 podpaski , a z kolei moja kumpela miala plamienie przez całą ciąże w czasie gdy mialby był okres , progesteron miała w porządku nie było niedoboru żadnych krwiaków, tak więc zagnieżdżenie w dniu okresu jak najbardziej możliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże, przeczytajcie najpierw skąd się bierze krwawienie implantacyjne :O to jest parę kropel krwi, a nie normalne krwawienie :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to trudnooo
SLIPING debilu bez szkoły ., piszesz takie pierdoły że żal to czytać ! pogadaj sobie z ginem , upewnij się a potem doradzaj !!!!!! jestem po palamieniu implantacyjny w dniu miesiączki kurwaaa ! 2 lata starań i taki debil jak ty nie będzie mi tu gadał bzdur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to trudnooo
SLEEPING DEBILKO , czytaj !!!!!!! :" Krwawienie implantacyjne występuje zazwyczaj około tygodnia po zapłodnieniu, czyli między owulacją a terminem spodziewanej miesiączki. Krwawienie implantacyjne może pojawić się też później - do 12 dnia po jajeczkowaniu. I to jest powód, dla którego wiele kobiet myli je z krwawieniem miesięcznym." http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/pierwsze-objawy-ciazy-krwawienie-implantacyjne-nie-jest-objawem-ciazy_40603.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sleeping sun zaplodnienie to nie zagniezdzenie. Która to klasa gimnazjum pierwsza ?;) jeszcze czas na naukę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem tu nowa i mam podobny problem. Dwa a nawet trzy tygodnie temu miałam owulacje, od wczoraj mam skąpe uplawy brazowe dziś są jasno czerwone. Z mężem sypialam regularnie, bez zabezpieczeń (nawet w śni polodne). Dodam jeszcze że to była moja pierwsza owulacje i plamienie po porodzie (9miesiecy). Nie wiem kiedy mogę zrobić test (czy on wogole jest potrzebny) a do ginekologa mam dopiero w poniedzialek. Co mogą oznaczać te uplawy? Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolcia

Witam , mam podobnie i nie wiem jak sie odnieść,  cykle regularne 28/30dni

7ego -14ego marca@,  12ego milosc  a 25ego jednorazowe czerwono-brazowe plamienie   ,

Do @ jeszcze troche czasu bo az 12dni 

Owulacyjne czy implantacyjne???

Miała ktoras podobnie?

Mi sie to pierwszy raz wydarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość OLA

Dziewczyny mam 25 dniowe cykle. Dziś 22 dzień zrobiłam test i negatywny. Wspomnę  ze okres miałam od 5-10 marca a współżyłam 12 marca gdzie nei dosżło do wytrysku. Czy test mogl wykazac  juz coś zaznacze ze miałam czuły juz od 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×