Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakupoholcizkafdsgfsg

Laptop Dell Inspiron M5040

Polecane posty

Gość zakupoholcizkafdsgfsg

Witajcie! Z racji, że jestem kobietą nie znam się na wszystkim. Przeczytałam troszkę opinii, wygląd itp. ale nie wiem czy jest to dobry sprzęt do użytku domowego. Znalazłam tego laptopa na przecenie za 720zł i cena kusi, ale nie wiem czy lepiej dołożyć i zainwestować w coś innego. Czekam na cenne rady i z góry dziękuję. kobietka z dusza informatyka gwarancja: 2 lata segment: uniwersalny klasa: ekonomiczna klasa gabarytowa: średni waga : 2,3 kg wymiary: (szer. głeb. wys.) 37,5 x 26 x 3,5 cm materiały pokrycia obudowy: pokrywa - lakierowane tworzywo ramka ekranu - chropowaty plastik panel roboczy - matowe tworzywo spód i boki - chropowaty plastik klawiatura: wyspowa, klawisze zaokrąglone skok miękki i głęboki touchpad: o powierzchni matowej klik przycisków: miękki i głęboki procesor: AMD C-50 1 GHz, 1 MB cache, 2 rdzenie, 2 wątki, technologia 40 nm, TDP max 9 W Procesor jest na pozycji 80 naszego rankingu procesorów pamięć RAM: 3 GB DDR3, 1333 MHz 1x 2 GB + 1x 1GB, maks. 8 GB modyfikacja RAM: utrudniona brak klapki do płyty głównej wielkość ekranu: 15,6 cala maksymalny kąt odchylenia ekranu - 135 stopni rozdzielczość: 1366x768 karta graficzna: AMD Radeon HD 6250 pamięć 384 MB, DirectX 11 Karta graficzna jest na pozycji 75 naszego rankingu kart graficznych dysk twardy: Western Digital, 320 GB, 5400 rpm model: WD3200BPVT-75ZEST0 wymiana HDD - utrudniona: brak klapki do kieszeni dysku napęd optyczny: nagrywarka DVD model: MATSHITA DVD +-RW UJ8B1 system: brak przywracanie systemu: z ukrytej partycji po uruchomieniu klawisz F8 oprogramowanie: Microsoft Office 2010 Starter Dell DataSafe Dell Stage McAfee Security Center (30 dni) dodatkowe funkcje i wyposażenie: Bluetooth 3.0 kamerka internetowa 0.3 Mpx czytnik kart pamięci istotne złącza: D-Sub 3x USB 2.0 HDMI pojemność baterii: 48Wh (11.1V/4080mAh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholcizkafdsgfsg
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×