Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarny Rycerz

Kobiety nie powinny zajmować kierowniczych stanowisk ani być sędziami

Polecane posty

Bo nie są obiektywne, kierują się uczuciami. Ze swojego kochanka zrobą generała (chociaż był szeregowym) tylko dlatego, że dobrze je wyrucha. Bronią kobiety w czasie rozpraw i boją się władzy (brak niezawisłości sędziowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nxkn
Ty zawsze bedziesz parobkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne zdanie
a będzie się działo jeszcze gorzej niech tylko wejdzie słynna ustawa o zwalczaniu przemocy wobec kobiet jeszcze nam się włos zjeży nie jeden raz zanim ktos nie nałoży w końcu cenzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz-Gdyby sądził mnie facet, to pewnie bym siedział w pierdlu, a mam takie szczęście że dwa razy sądziły mnie młode Aryjki i dwa razy uniewinniony... Zawsze jakiś komplement podczas składania wyjaśnień rzuciłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo nie są obiektywne, kierują się uczuciami. Ze swojego kochanka zrobą generała.." Mogą być obiektywne w pracy nie kieruję się uczuciami , zdrowym rozsądkiem .....a kochanek to nic MI na ten temat nie wiadomo ....myślę ,że raczej nie potrzebny w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CR uważa siebie za
Alfe i Omege ma zbyt duże mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o wyrokach kobiet i porównuje z wyrokami facetów. Facet-sędzia się nie pierdoli - padają surowe kary w ciężkich sprawach, zaś śmiesznie małe w lekkich. A u kobiet odwrotnie - zwyrodnialców osądzają łagodnie, za to chcą pokazać kto rządzi przy sprawach lekkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.A.K "Zawsze jakiś komplement podczas składania wyjaśnień rzuciłem" ­ Jeszce oczko trzeba było puścić i zaprosić na wspólny wypad na plażę nudystów, którą tak zawsze zachwalałeś. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne zdanie
ale jedno muszę przyznać okazały się sprytniejsze od facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja mam inne zdanie na ten temat ....ale ok . Pozatym prawo w Polsce jest samo w sobie chore -kodeksy mają tyle luk ,że z różnych sytuacji dobry prawnik wybrnie ale to już inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy-Oj byś się zdziwiła, kogo możesz na plaży spotkać... Kolega kiedyś tam swojego szefa z żoną spotkał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy- Ja bym ciebie zaprosił, ale ty wstydliwa jesteś :P. po za tym podobno wyemigrowałaś na wyspy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, mężczyźni są bardzo bezstronni, zwłaszcza jak zobaczą mini i duży dekolt. Więcej jest awansów w pracy, bo kierownik ma romans z pracownica niż na odwrót. Moim zdaniem całkiem chybiona teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego kończę dyskusje na ten temat -nie będę polemizować facet/babka sędzia -każdy będzie tkwił przy swoim ....ale to nie wszystko w Polsce zależy od Sędziego ...dobry prawnik i znajomość naszych kodeksów(czytaj luk) jest b. ważna przy wydawanym wyroku i Sędzia ma guzik do powiedzenia. Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście są kobiece wyjątki (Margaret Thatcher), które świetnie zarządzają. Jednak często kobieta robi z kochanka jakiegoś dyrektora jak ma swoją firmę, a facet z kochanki co najwyżej zrobi biurwę do parzenia kawy i robienia lodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torrentoo
argen, gak - macie zdjęcia rozi? jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa....to mój były szef musiał być jakimś wyjątkiem, bo jego zastępcą została jego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
To Drabina siedzi w Anglii? Pewnie sobie Kota-w-ciapki (czyt. Ciapatego Kota) sprawiła. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Bielyje Rozy- Pieścił cię ostatnio jakiś Słowianin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia jesteś na wyspie??????
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie spotkałam z tym aby kochanka była zwykła biurwą. Raczej jest tak, że mają wysokie stanowiska. W mojej poprzedniej pracy koleżanka przespała się z dyrektorem firmy na cały krak i dostała najlepsze województwo pod swoje kierownictwo, co oczywiście wiązało się z okrągła sumką do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozia - "tyż" dobrze :P Fog - jakim cudem ten facet jest w stanie prowadzić firmę będąc takim idiotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem "chyba". Takie informacje dostałem na temat anety, ale nie są w pełni sprawdzone informacje i dlatego napisałem "chyba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbhnvhgfvgh
a ktora chcialaby byc np sedzia to jest taka odpowiedzialnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×